NIGHT FATBURN EXTREME - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy, se sladidlem steviol-glykosidy.
 
- Instantni nápoj pro redukci hmotnosti během noci
- Podpora kvality spánku
- Patentovaná směs Morosil® (extrakt z červeného pomeranče)
- Extrakt z kozlíku lékařského a L-karnitin
- Slazeno steviol-glykosidy a erythritolem
- Citrónová příchuť
 
Night Fatburn Extreme podporuje redukci nadbytečného tuku během spánku. Obsahuje patentovanou směs Morosil® - extrakt ze šťávy červeného pomeranče Citrus sinensis L. Osbeck a přidaný L-karnitin. Tyto dvě látky pracují i během noci a působí proti hromadění tuku. Přidaný kozlík zlepšuje kvalitu spánku, Night Fatburn Extreme tak působí aniž by narušoval spánkový rytmus.
 
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
 
 
Balení: 125 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 5 g (cca 1 odměrka, pro přesné navážení doporučujeme použít váhu) denně ve sklenici (200 ml) vody. Balení obsahuje 25 denních dávek.
 
Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.
 

 
 Aktivní látky:
 v 5 g*
 Morosil®
 400 mg
 L-karnitin
 0,1 g
 Kozlík lékařský extrakt
 25 mg
*5 g - odpovídá jedné dávce
 
 
Složení: maltodextrin, sladidlo erythritol, Morosil® (extrakt ze šťávy červeného pomeranče Citrus sinensis L. Osbeck), přírodní citrónové aroma 3 %, stabilizátor celulóza, L-karnitin, extrakt z kozlíku lékařského (Voleriana officinalis L.), sladidlo steviol-glykosidy.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.