BURN PRE-WORKOUT
 
Doplněk stravy, se sladidlem. S vysokým obsahem kofeinu (150mg/ jedna 10g dávka). Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 
- Termogenní předtréninková formule all-in-one
- Podpora intenzivního tréninku (ranní trénink, kardio trénink, silový trénink)
- Zaměření na spalování tuku a ochranu svalové hmoty
- Obsahuje Acetyl L-Carnitin, Yerba Mate, Kofein, BCAA, Glutamin a CLA
- Fantastická chuť (citronový sorbet a kyselé jablko)
 
Burn Pre-Workout je směs all-in-one zvyšující výkon a spalování, která je navržená tak, aby podporovala jakýkoliv intenzivní trénink. Směs zvyšuje energetickou hladinu pro výkon a cílené se zaměřuje na tuk, zároveň napomáhá chránit těžce získanou svalovou hmotu, díky čemuž je cvičení ještě efektivnější.
 
Zkombinovali jsme CLA, acetyl-l-karnitin, yerba maté a kofein, abychom vytvořili nejúčinnější kombinaci pro spalování a výkon. Přidali jsme také dávku BCAA a l-Glutaminu, aby byla vaše svalová tkáň během cvičení v optimální kondici.
 
Doplněk je vhodný pro všechny zaměřené na:
 
- maximalizace efektu tréninku při spalování tuků, zejména při cvičení nalačno (ranní kardio + trénink atd.)
 
 
Balení: 200 g
 
Dávkování: 10 g prášku (1 zarovnanou odměrku) rozmíchejte po dobu 10 sekund se 150 ml vychlazené vody. konzumujte 15 - 30 minut před tréninkem. Balení obsahuje 20 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a lepku. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 

 
 Aktivní látky:
 v 10 g* (% RHP**)
 Vitamín B6
 4,0 mg (300 %**)
 Zinek
 1,6 g (16 %**)
 BCAA
 2310 mg
 Kofein
 150 mg
     z toho Yerba maté
 36 mg
 Glutamin
 3000 mg
 L-karnitin
 2000 mg
 CLA
 1000 mg
* odpovídá 1 dávce
** % RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
BCAA - větvené aminokyseliny. CLA - konjugovaná kyselina linolová.
 
 
Složení: L-glutamin, BCAA - větvené aminokyseliny (L-leucin, L-isoleucin, L-valin, acetyl-L-karnitin, konjugovaná kyselina linolová v prášku (olej ze světlice barvířské), Yerba maté extrakt (Ilex paraguariensis; obsahuje 8 % kofeinu), aromata, regulátor kyselosti (kyselina jablečná), protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo sukralóza, bezvodý kofein, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), oxid zinečnatý.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje. S vysokým obsahem kofeinu (150 mg v jedné dávce).