PROTEIN BAR
 
- Tyčinka s proteiny i sacharidy (19,8 g bílkovin, 27,6 g sacharidů)
- S patentovaným amylopektinem Vitargo®
- S mléčným proteinem a mléčnou čokoládou
 
Protein Bar je tyčinka s mléčným proteinem a mléčnou čokoládou, která pomůže dodat energii během dne a zároveň pomůže i regeneraci. Obsahuje patentovaný amylopektin Vitargo® 
 
Amylopektin Vitargo® je ječmenný škrob a vysoce kvalitní sacharid s dlouhými molekulárními řetězci. Vyrábí se patentovaným postupem, jehož cílem je poskytnout co nejúčinnější zdroj energie pro vytrvalostní sporty.
 
Sacharidy jsou jako zdroj energie nezastupitelné, při vytrvalostních sportech pak na nich doslova závisí celkový výkon. Sacharidy typu sacharózy, dextrózy, ale i maltodextrinu mají velmi rychlý účinek na hladinu cukru v krvi, ale na rozdíl od sacharidů s dlouhým řetězcem jejich účinek také velmi rychle vyprchá. Poté je třeba opět doplňovat a efekt tak není tolik rovnoměrný.
 
Protein Bar se hodí pro silový trénink na podporu budování svalové hmoty a regeneraci, ale i pro vytrvalostní sporty jako je běh, cyklistika, plavání, triatlon nebo fotbal.
 
 
Balení: 65 g
 
Upozornění: Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy vajec a sójového proteinu.
 

 
Výživové údaje:
 
 1 balení odpovídá jedné dávce
 100 g
  65 g (tyčinka)
 Energetická hodnota
 1548 kJ (370 kcal)
 1007 kJ (240 kcal)
 Tuky
 9,7 g
 6,3 g
  z toho nasycené mastné kyseliny
 4,2 g
 2,7 g
 Sacharidy
 43 g
 28 g
  z toho cukry
 28 g
 18 g
 Bílkoviny
 30 g
 20 g
 Sůl
 0,54 g
 0,35 g
 
 
Složení: mléčný protein, glukózový sirup, fruktózový sirup, mléčná čokoláda 15 % (cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaová hmota, emulgátor sójový lecitin, aromata), zvlhčovadlo sorbitolový sirup, ječný škrob (Vitargo®) 5 %, řepkový olej, kakao, aromata, emulgátor sójový lecitin, sůl.
 

 
Sacharidovo-proteinová energy tyčinka.