RECO HIGH QUALITY
 
Doplněk stravy s cukrem a sladidlem.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Komplexní potréninková formule PRO OPTIMÁLNÍ REGENERACI A RŮST SVALOVÉ HMOTY
- Prioritní zaměření: FITNESS, KULTURISTIKA, SILOVÉ SPORTY, TĚŽKÁ ATLETIKA
- 48% bílkovin - prémiový syrovátkový izolát (WPI)
- Sacharidová složka - maltodextrin + dextróza
- 30 g bílkovin a 26 g sacharidů v 63 g dávce
- Speciální aditivum: L-Leucin 3,2g + L-Glutamin 6,2g + Kreatin 4,4g (v dávce)
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Leader Reco je navržený tak, aby pomohl tělu zotavit se po sportovním výkonu. Dlouhotrvající nebo náročný silový trénink tělo zatěžuje, proto potřebuje energii a stavební látky pro regeneraci. Reco obsahuje optimální množství kvalitního syrovátkového proteinu (původ Velká Británie) pro obnovu svalových vláken a dostatek kvalitních sacharidů pro obnovu svalového glykogenu. Reco dále obsahuje L-glutamin, L-leucin a kreatin, aminokyseliny podporující regeneraci a růst svalové hmoty.
 
Leader Reco je vyrobený Finsku a je určený pro profesionální i amatérské sportovce, pro profesionální těžké atlety, návštěvníky posiloven, nadšence do silových sportů a fitness, crossfitu i funkčního tréninku.
 
RECO Leader jako komplexní potréninková formule pro optimální regeneraci a růst svalové hmoty.
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
Leader jako partner Finského olympijského týmu.
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
Leader jako partner Finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu.
 
 
Balení: 800 g
 
Dávkování: smíchejte v šejkru 63 g (1,25 dl prášku) s 200-400 ml vody, mléka nebo džusu. 1-3x denně. Užívejte během a po tréninku. Možno také užít jako svačinu mezi jídly. Balení obsahuje 12 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy sóji.
 

 
 Výživové údaje: 
 63 g* (% RHP**)
 Energetická hodnota
 984 kJ / 235 kcal
 Tuk
 0,7 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,3 g
 Sacharidy
 26 g
     z toho cukry
 13 g
 Bílkoviny
 30 g
 Sůl
 0,33 g
 Vápník
 132 mg (17 %)
 Glutamin
 6,2 g
 Leucin
 3,2 g
 Kreatin
 4,4 g
 
*63 g odpovídá jedné dávce.
 **RHP – referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: syrovátkový proteinový izolát 42 % (původ Velká Británie), dextróza (z kukuřice), maltodextrin (z kukuřice), kreatin monohydrát, modifikovaný škrob (z kukuřice), L-glutamin, kakaový prášek 3 %, L-leucin, rostlinné MCT v prášku (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), aromata, sůl, emulgátor lecitin, sladidlo sukralóza.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.