RECO COMBAT
 
Doplněk stravy se sladidlem, bez laktózy.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Komplexní potréninková formule
- PRO OPTIMÁLNÍ REGENERACI SVALOVÉHO A VAZIVOVÉHO APARÁTU + OBNOVENÍ ZÁSOB GLYKOGENU
- Prioritní zaměření: BOJOVÉ A KONTAKTNÍ SPORTY, HOKEJ, RUGBY, TĚŽKÁ ATLETIKA, GYMNASTIKA..
- 40 % bílkovin a bioaktivní peptidů - prémiový syrovátkový izolát (WPI) a prémiový syrovátkový hydrolyzát (WPH)
- Syrovátkový hydrolyzát - enzymatická hydrolýza (stupeň hydrolýzy DH 24)
- Aditivum pro vazivový aparát a klouby: prémiové kolagenové peptidy Fortigel® a Tendoforte®
- Sacharidová složka: vysoce kvalitní Cluster DextrinTM HBCD a isomaltulóza
- 28 g bílkovin a 35 g sacharidů v 70 g dávce
- Speciální aditivum: L-Leucin + Mořská sůl Guerande (elektrolyty) 620mg (v dávce)
- Vitamín C 35mg  (44% RHP) / Vitamín B6 0,6mg (43% RHP) / Zinek 4,3mg (43% RHP) / Mangan 0,9mg (45% RHP) (v dávce)
- Bez laktózy
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 

Reco Combat je elitní regenerační nápoj značky Leader, který přináší úplně novou úroveň ve své kategorii. Je určený speciálně pro regeneraci po kontaktních sportech a po vysoce intenzivním silovém, nebo dynamickém tréninku. Při vysokém zatížení tělo namáhá svalová vlákna, ale také podpůrné tkáně jako jsou šlachy, vazy a chrupavky. Všechny tyto tkáně jsou velmi namáhány nárazy a prudkými intenzivními pohyby. Z toho důvodu Reco Combat obsahuje proteiny, sacharidy a speciální kolagenové peptidy Fortigel® a Tendoforte® určené pro co nejefektivnější regeneraci. Kolagenové peptidy se velmi dobře vstřebávají do těla a působí v místě poškození. U obou obsažených značek kolagenu byl navíc klinickými studiemi prověřený účinek.

Jako zdroj bílkovin Reco Combat obsahuje syrovátkový izolát a hydrolyzát, které jsou velmi rychle vstřebatelné a zároveň šetrné k žaludku. Spolu se stavebními látkami potřebují vyčerpané svaly také další důležitou makrosložku - sacharidy. Ty jsou nutné pro obnovu vyčerpaného svalového glykogenu. Zdroji sacharidů jsou tu Cluster DextrinTM a isomaltulóza. Cluster DextrinTM je speciální, vysoce rozvětvený cyklický maltodextrin, který se vstřebává mnohem rychleji než klasický maltodextrin. Isomaltulóza se skládá z glukózy a fruktózy a je tak dalším efektivním zdrojem rychlých sacharidů.

Reco Combat pro posílení efektu regenerace dále obsahuje přidanou aminokyselinu L-leucin, vitamín B6, který podporuje metabolismus bílkovin a vitamín C, který podporuje obranyschopnost organismu, a dále zinek a mangan, které se účastní produkce kolagenu v těle. 

Dalším aditivem je speciální mořská sůl Guerande, která je zdrojem důležitých elektrolytů. Sůl Guerande obsahuje desítky minerálů a stopových prvků ve zcela naturální formě a podílí se tak na optimální regeneraci po náročném výkonu, včetně kompenzace zvýšené ztráty elektrolytů a tekutin potem.

Leader Reco Combat je vyrobený Finsku ve spolupráci s finským olympijským výborem. Je určený pro profesionální i amatérské sportovce!

Komplexní potréninková formule - proteiny, sacharidy, kolagenové peptidy,L-Leucin, Vitamin C,B6,zinek, mangan s elektrolyty.

Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
Leader jako partner Finského olmypijského týmu.

O značce Leader

Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.

Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen. 

Leader jako partner Finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu.

 
 
Balení: 700 g
 
Dávkování: smíchejte v šejkru 70 g (1,5 dl prášku— cca 3 ne plné odměrky) s 500 ml vody. Před použitím nechte nápoj 2 minuty odstát. Balení obsahuje 10 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy sóji.
 

 
 Výživové údaje:
 70 g* (% RHP**)
 Energetické hodnota
 1089 kJ / 257 kcal
 Tuk
 0,4 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,2 g
 Sacharidy
 35 g
     z toho cukry
 17 g
 Bílkoviny
 28 g
 Sůl
 0,75 g
 Vitamín C
 35 mg (43,75 %)
 Vitamín B6
 0,6 mg (43 %)
 Zinek
 4,5 mg (43 %)
 Mangan
 0,9 mg (45 %)
 Laktóza  0 g
*70 g odpovídá jedné dávce, balení obsahuje 33 dávek.
**RHP – referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: syrovátkový proteinový izolát a hydrolyzát 25 % (EU), maltodextrin (Cluster dextrin®), isomaltulóza (zdroj glukózy a fruktózy), kolagenové peptidy (Fortigel®, Tendoforte®), sušené mléko bez laktózy, nízkotučný kakaový prášek, L-leucin, přírodní mléčné a čokoládové aroma, mořská sůl (Guérande), aroma, protipěnící činidlo oxid křemičitý, sladidlo sukralóza, kyselina L-askorbová, pikolinát zinečnatý, glukonan manganatý, pyridoxin-5´-fosfát.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.