PROMOUR  CRISPY NEW
 
Proteinová tyčinka se sladidly.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Lahodná proteinová tyčinka s křupinkami
- Příchuť hořká čokoláda
- Mléčný protein
- 10 g bílkovin a 4,4 g vlákniny v tyčince
- Kolagen, bambucké máslo a kakao
- Bez lepku, s nízkým obsahem laktózy
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Prémiová proteinová tyčinka s mléčným proteinem, kolagenem a sójovými křupinkami. Žádné kompromisy v chuti, vzhledu ani výživových hodnotách. Tyčinka má certifikaci UTZ spadající pod organizaci Rainforest Alliance, která garantuje, že obsažené kakao pochází z udržitelného pěstitelství.
 
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
Balení: 45 g
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Obsahuje více než 10 g polyolů/ 100 g: nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Může obsahovat stopy arašídů a suchých skořápkových plodů. 
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 45 g
 Energetická hodnota
 1592 kJ / 383 kcal
 716 kJ / 158 kcal
 Tuky
 19 g
 8,6 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 14 g
 6,3 g
 Sacharidy
 35 g
 16 g
     z toho cukry
 0,9 g
 0,4 g
     z toho polyoly
 27 g
 12 g
 Vláknina
 10 g
 4,4 g
 Bílkoviny
 23 g
 10 g
 Sůl
 0,19 g
 0,09 g
 
 
Složení: poleva s příchutí hořké čokolády 30% [sladidlo maltitol, rostlinný tuk (palmový, palmojádrový, bambucký), nízkotučný kakaový prášek, emulgátor slunečnicový lecitin], mléčný protein (EU),  sladidla (maltitol, sukralóza), rozpustná vláknina polydextróza,  zvlhčovadlo glycerol, sójové křupinky (sójový proteinový izolát, kakao*, tapiokový škrob), hořká čokoláda bez cukru 3 % [kakaová hmota*, sladidlo maltitol, kakaové máslo*, emulgátor (slunečnicový lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), aroma], kakaové* máslo, kakao*, hovězí hydrolyzovaný kolagen, kakaový* prášek s nízkým obsahem tuku, řepkový olej, emulgátor lecitiny, aroma, sůl, přírodní vanilkové aroma, konzervant sorban draselný. *certifikováno organizací Rainforest Alliance.