DETOX DIGEST DRINK MIX - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy, se sladidlem steviol glykosidy.
 
Funkční nápoj pro detoxikaci a podporu trávícího traktu
- Stimulace trávení
- Extrakt z kurkumy a guarany
- Ostropestřec, artyčok a chlorella
- Slazeno pouze steviol-glykosidy
- Pomerančová příchuť
 
Detox Digest pomáhá činnosti trávení a to hned dvojím způsobem. Guarana a artyčok pomáhají startovat zažívání, zatímco kurkuma, chlorella a ostropestřec mají antioxidační účinek a pomáhají zlepšit jeho celkový stav. S tím, jak z těla odcházejí nežádoucí látky a toxiny, se zlepšuje kondice a schopnost vstřebání živin ze stravy. Zároveň se zlepšuje i psychická kondice, protože střeva jsou propojená s mozkem nervovou soustavou a navzájem se ovlivňují.
 
 
Jaký doplněk Nature's Finest vybrat?
 
Doplněk stravy Detoxikace Odvodnění Hmotnost Zažívání Obranný štít Krása
Močové
ústrojí
Proti stárnutí
       
         
         
           
         
         
           
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

 

Balení: 125 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 5 g (cca 1 odměrka, pro přesné navážení doporučujeme použít váhu) denně ve sklenici (200 ml) vody. Balení obsahuje 25 denních dávek.
 
Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.
 

 
 Aktivní látky:
 v 5 g*
 Chlorella
 250 mg
 Ostropestřec extrakt
 100 mg
 Guarana extrakt
 50 mg
 Kurkuma extrakt
 25 mg
 Artyčok extrakt
 12,5 mg
*5 g - odpovídá jedné dávce
 
 
Složení: maltodextrin, chlorella prášek (Chlorella vulgaris), pomerančové aroma, stabilizátor celulóza, ostropestřec extrakt (Silybum marianum L.), guarana extrakt (Paullina cupana), kurkuma extrakt (Curcuma longa), artyčok extrakt (Cynara scolymus L.), sladidlo steviol-glykosidy.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.