PURE ZINK
 
Doplněk stravy.
 
- PODPORA OBRANNÉHO ŠTÍTU
- PODPORA VITALITY
- Při vysoké zátěži, při náročném období
- Zinek ve třech organických formách - bisglycinát zinečnatý + pikolinát zinečnatý + malát zinečnatý
- Bisglycinát zinečnatý - zinek a L-glycin, obranný štít, proteosyntéza a koncentrace
- Pikolinát zinečnatý - zinek + kyselina pikolinová - dvojí posílení obranného štítu
- Malát zinečnatý - zinek + kyselina jablečná - posílení tvorby buněčné energie
- Vynikající biodostupnost a využitelnost tělem
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 

Pure Zink je speciálně zformulovaný komplex se třemi organicky (chelátově) vázanými zinky pro co nejefektivnější podporu obranného štítu. Tři organicky vázané zinky zajišťují maximální využitelnost tělem, doplněk tak lze doporučit každému, kdo chce podpořit obranný štít a nebo i vitalitu v rámci kombinace ZMA.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Obranný štít
- Vitalitu
 
 
Certifikace I'm Vegan
 
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 
 
O certifikátu
 
1. Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2. Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3. Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
 
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 90 kapslí (40,88 g)
 
Dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem, kdykoli během dne.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli (% RHP*)
 Zinek
 25 mg (250 %*)
     z toho bisglycinát
 10 mg
     z toho pikolinát
 10 mg
     z toho jablečnan (malát)
 5 mg
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: bisglycinát zinečnatý, pikolinát zinečnatý, jablečnan (malát) zinečnatý, rýžová mouka, MCT olej (z kokosu), rostlinná kapsle (hypromelóza).