SPORTS DRINK SUPER HYDRATE

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem.

- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Elitní energetický a iontový nápoj v jednom balení!
- čtyřfázová absorbce sacharidů pro ultimátní hydrataci a obnovu energie
- Prioritní zaměření: podpora vytrvalostního a sportovního výkonu
- Umožňuje přijmout až 90 g sacharidů za hodinu!
- Zdroj sacharidů: maltodextrin (z toho 52 % Cluster DextrinTM), isomaltulóza
- Draslík, hořčík, mořská sůl Guerande, vitamín C, L-leucin
- Efektivní podpora vytrvalostního výkonu
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Sports Drink Super Hydrate je speciální sacharidový nápoj s elektrolyty určený pro efektivní hydrataci a doplnění sacharidů při vytrvalostním i silovém výkonu. Obsahuje směs sacharidů, která je šetrná k žaludku a vstřebává se do organismu během 4 fází:
 
1.Cluster DextrinTM - vysoce kvalitní rozvětvený cyklický dextrin, který se vstřebává rychleji než klasický maltodextrin
2.Maltodextrin - získaný z kukuřičného sladu, vstřebává se o něco pomaleji než Cluster DextrinTM
3.Isomaltulóza - sloučenina z glukózy a fruktózy upravená tak, aby se vstřebávala pomaleji a byla šetrnější k zubům
4.Fruktóza - vstřebává se rychle, ihned na začátku tenkého střeva a především lze pomocí ní významně navýšit celkové množství vstřebaných sacharidů - vstřebává se jinými cestami než glukóza, které je organismus schopný vstřebat z dávky jen určité množství
 
Přidaný L-leucin působí jako pátý zdroj energie - aktivuje syntézu bílkovin. Sůl, hořčík a draslík nahrazují elektrolyty ztracené při pocení a zároveň pomáhají udržet rovnováhu tekutin. Mořská sůl Guerande přirozeně obsahuje několik minerálů a stopových prvků v malých množstvích. Vitamín C podporuje obranyschopnost a energetický metabolismus.
 
Sports Drink Super Hydrate je vyrobený ve Finsku a vyvinutý ve spolupráci s Finským olympijským výborem.
 

Sportovní 4-fázový sportovní sacharidový nápoj s elektrolyty.

Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
Leader jako partner Finského olympijského týmu.
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
Leader jako partner Finské hokejové reprezentace a Finského hokejového klubu.
 
 
Balení: 500 g
 
Dávkování: smíchejte 33 g (cca 0,55 dl prášku) s 500 ml vody v lahvi. Pijte minimálně další 2 litry vody denně. Balení obsahuje 15 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Výživové údaje:
 33 g* (% RHP)**
 Energetická hodnota
 514 kJ / 121 kcal
 Tuk
 0,1 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0 g
 Sacharidy
 30 g
     z toho cukry
 15 g
 Bílkoviny
 0,6 g
 Sůl
 0,6 g
 Vitamín C
 55 mg (68,75 %)
 Draslík
 59 mg (3 %)
 Hořčík
 47 mg (12,5 %)
*33 g odpovídá jedné dávce, balení obsahuje 15 dávek.
**RHP—Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních
 
 
Složení: isomaltulóza* 30 % (původ EU; * glukózy a fruktózy), maltodextrin (z toho Cluster dextrin® je 52 %), fruktóza, koncentrát pomerančové šťávy, citrát sodný, L-leucin, kyselina jablečná, hořečnaté soli kyseliny citrónové, mořská sůl Guérande, citrát draselný, aromata, vitamín C (kyselina L-askorbová), barvivo kurkumin, nízkotučný kakaový prášek, sladidlo sukralóza.