SOY PROTEIN
 
Doplněk stravy se sladidlem.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- GMO free sójový protein - prémiový sójový izolát (EU původ)
- Rychlé vstřebatelný a snadno stravitelný protein šetrný k žaludku
- 26 g bílkovin a peptidů v 31 g dávce
- Zcela bez laktózy a lepku
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace 
 
Soy Protein Leader představuje elitu kategorie sójových proteinů. Při jeho výrobě byl použitý prémiový sójový izolát. Sója je tradiční rostlinný zdroj bílkovin vyráběný ze sójových bobů. Obsahuje ideální aminokyselinový profil, vysoké množství větvených aminokyselin BCAA a proto se hodí jako rostlinná alternativa syrovátky.
 
Soy Protein Leader je vyrobený Finsku a je určený pro profesionální i amatérské sportovce, pro návštěvníky posiloven, nadšence do silových sportů a fitness, crossfitu i vytrvalostní sportovce.
 
Elitní sójový protein z vysoce kvalitní sóji prémiový sojový izolát.
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
Leader jako partner Finského olympijského týmu.
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
Leader jako partner Finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu.
 
 
Balení: 500 g
 
Dávkování: smíchejte v šejkru 31 g (cca 1 dl prášku) s 400 ml vody, mléka nebo džusu. Užívejte 1-3x denně s jídlem nebo bezprostředně po tréninku. Balení obsahuje 16 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka.
 

 
 Výživové údaje:
 31 g*
 Energetická hodnota
 481 kJ / 115 kcal
 Tuk
 0,3 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,2 g
 Sacharidy
 1,7 g
     z toho cukry
 0,7 g
 Bílkoviny
 26 g
 Sůl
 1,1 g
 Laktóza
 0 g
*31 g odpovídá jedné dávce, balení obsahuje 16 dávek.
 
 
Složení: sójový proteinový izolát 91 % (původ mimo EU), kakaový prášek 8 %, aroma, sůl, sladidlo (sukralóza).
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.