MACA 700 mg
 
Doplněk stravy.
 
- Kořen Macy
- Adaptogen
- Při velké fyzické zátěži
- Při velké psychické zátěži
 
Maca je adaptogenní rostlina, či spíše plodina podobná tuřínu, která roste ve vysokých nadmořských výškách kolem 3500 m v Peru. Aby v nehostinných podmínkách peruánských planin dodaly mohla Maca přežít, musela si vypěstovat odpovídající vlastnosti. Díky nim má blahodárný vliv při konzumaci - kořen Macy má adaptogenní účinek, jeho vlastnosti souvisí s energetickou hladinou, s vitalitou, s libidem, se sportovním výkonem a s psychickým stavem.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu při velké fyzické zátěži
- Podporu při velké psychické zátěži
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 90 tablet (76 g)
 
Dávkování: 1-4 kapsle denně. Balení obsahuje 90 - 22 dávek.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 ve 4 kapslích
 Maca
 700 mg
 2800 mg
 
 
Složení: maca kořen (Lepidium meyenii), obal kapsle (hydroxypropyl methylcelulóza), maltodextrin (z kukuřice), protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý).