GLUTAMINE + VITAMIN C + BIOTIN
 
Doplněk stravy s L-glutaminem, vitamínem C a s biotinem.
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Čistý l-glutamin s vitamínem C a D-biotinem
- Podpora vstřebání bílkovin, svalové hmoty a střevní sliznice
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace
 
Čistý L-glutamin pro podporu regenerace a výsledků silového i vytrvalostního tréninku. L-glutamin má vlastnosti související se vstřebáním bílkovin, proteosyntézou a stavem střevní sliznice. Lze jej proto využít jako podporu při regeneraci z vytrvalostních nebo silových sportů. D-biotin je důležitým vitamínem, který má vliv na produkci energie a metabolizmus aminokyselin. Vitamín C je důležitý pro normální fungování imunitního systému a celkovou regeneraci.
 
Čistý L-glutamine pro podporu regenerace  a výsledků silového i vytrvalostního tréninku s vitaminem C a Biotinem.
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
Leader jako partner Finského olympijského týmu.
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
Leader jako partner Finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu.
 
 
Balení:300 g
 
Dávkování: smíchejte 5 g (cca 2,5 čajové lžičky) se sklenicí vody (2 dcl). Pijte před nebo po tréninku. Balení obsahuje 60 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 v 5 g* (% RHP)**
 L-glutamin
 5 g
 Vitamín C
 12 mg (15 %)
 Biotin
 7,7 µg (15 %)
*5 g odpovídá jedné dávce, balení obsahuje 60 dávek.
**RHP—Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: L-glutamin (původ mimo EU), kyselina L-askorbová, D-biotin.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.