FENUGREEK 500 mg
 
Doplněk stravy.
 
- Extrakt z pískavice řecké seno (500 mg v 1 kapsli)
- Svalová hmota, tréninkové výsledky
- Vitalita, energie, libido
 
Pískavice řecké seno je na pomezí obiloviny a luštěniny, lidstvo zná tuto rostlinku už velmi dlouho, používá se jako tonikum, pro povzbuzení i jako koření. Pro fitness komunitu jsou zajímavé vlastnosti pískavice, které souvisí se svalovou silou, vytrvalostí, svalovým růstem a tréninkovými výsledky. Pískavice má také vlastnosti spojené s vitalitou, energií a libidem.
 

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Svalovou hmotu, svalový růst
- Tréninkové výsledky
 
Značka NutriWorks
 

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 
Balení: 100 kapslí (80 g)
 
Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně. 
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 ve 2 kapslích
 Extrakt ze semen Fenugreek (Pískavice řecké seno)
 500 mg
 1000 mg
 
 
Složení: Extrakt ze semen Fenugreek (Pískavice řecké seno - Trigonella foenum-graecum), maltodextrin (z kukuřice), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý).