ZINK SKIN SUPPORT
 
Doplněk stravy.
 
- PODPORA POKOŽKY
- Podpora obnovy a regenerace
- Oxidativní stres, pružnost a vzhled
- Zinek v organické formě pikolinátu zinečnatého
- L-lysin - aminokyselina nutná pro obnovu kolagenu
- Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), vitamín nutný pro obnovu kolagenu
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 
Zhruba 20 % veškerého zinku se v těle nachází v kůži. Při nedostatku tohoto minerálu pak dochází k nežádoucím změnám. Zinc Skin Support obsahuje zinek v organicky vázané formě - pikolinát zinečnatý. Zinek je zde chelátovou vazbou vázaný s kyselinou pikolinovou, která má vlastnosti spojené s oxidativním stresem. Doplněk dále obsahuje L-lysin a vitamín B5, aminokyselinu a vitamín spojené s obnovou kolagenu a elastinu.
 
 
Certifikace I'm Vegan
 
Certifikát I'm Vegan uděluje švédská organizace Djurens Rätt (Animal Rights), která garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. Certifikát se uděluje potravinám, doplňkům stravy, hygienickým produktům a kosmetice. I'm Vegan představuje jednoduchou cestu, jak si spotřebitel může být jistý, že značka nebo produkt splňuje standarty organizace Djurens Rätt.
 
 
O certifikátu
 
1. Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2. Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3. Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
 
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 90 kapslí (68,33 g)
 
Dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem, kdykoli během dne.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do: uvedeno na originální etiketě.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli (% RHP*)
 ve 2 kapslích (% RHP*)
 Kyselina pantothenová
 250 mg (4167 %*)
 500 mg (8334 %*)
 L-lysin
 250 mg
 500 mg
 Zinek (pikolinát)
 12,5 mg (125 %*) 
 25 mg (250 %*)
*% RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek. 
 
 
Složení: Kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), L-lysin, pikolinát zinečnatý, rýžová mouka, MCT olej (z kokosu), rostlinná kapsle (hypromelóza).