WHEY PROTEIN
 
Proteinový prášek pro přípravu nápoje, se sladidlem. 
 
- Syrovátkový proteinový koncentrát 80 %
- Příchuť kakao (kakaový prášek)
- Přiadné probiotické kultury Lactospore® (Bacillus coagulans)
- Potréninková regenerace a obnova svalové hmoty
- Rychle stravitelný zdroj syrovátky vhodný po tréninku
- 21 g proteinu v dávce
- Skvěle se rozmíchává, žádné hrudky
 
POCHUTNEJTE SI NA SKVĚLÉ CHUTI ČOKOLÁDY!!!
 
Whey Protein dodává nejdůležitější živinu pro potréninkovou suplementaci - protein, zde v podobě syrovátkového koncentrátu s čokoládovou příchutí, na které si pochutnáte a odměníte se tak po náročném výkonu. V High5 (Reflex Nutrition) vyrábí doplňky přes 25 let, příchutě tak mají perfektně vyladěné. Ochutnejte a uvidíte, že Whey Proteinu propadnete. Je dostupný ve dvou příchutích - jako čokoláda a vanilková zmrzlina.
 
High5 protein čokoláda, špičková suplementace s výbornou chtí.
 
Při intenzivním fyzickém výkonu (posilování, jízdě na kole, běhu,...) jsou výrazně namáhaná svalová vlákna. Vzniká v nich mikroskopické poškození a zároveň narůstá oxidativní stres, při kterém reaktivní kyslíkové meziprodukty poškozují buňky a napomáhají vzniku zánětu. Pokud svaly dostatečně neregenerují, zvyšuje se opotřebení a dříve dochází k nástupu bolesti. Proto je důležité dodávat tělu složky, které fungují jako stavební látky a podporují regenerační procesy. Takovou nejdůležitější složkou je samozřejmě protein a jeho aminokyselinový profil, který tvoří primární zdroj živin pro svaly.
 
Syrovátkový proteinový koncentrát je rychle stravitelným zdrojem syrovátky s vyšším obsahem bioaktivních frakcí jako je laktoglobulin, laktoferrin, laktalbumin oproti syrovátkovému izolátu, a také s atraktivnější chutí dík vyššímu obsahu laktózy. Suplementace syrovátkovým proteinem bezprostředně po tréninku zkrátí dobu regenerace a pomůže nastartovat obnovu a vznik nových svalových buněk. Syrovátkový protein je bohatý na BCAA - větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin. Zejména leucin spouští tzv. signální cestu mTOR, která aktivuje proteosyntézu.
 
Aktivním jedincům se doporučuje konzumace 1,4 g proteinu na kg tělesné hmotnosti. (Pro jedince se sedavým stylem života je to 0,75 g / kg.) Nabýt takové množství proteinu ze stravy může být obtížné, proto je zejména při náročném sportu proteinový doplněk užitečnou pomocí.
 
Regenerace + proteosyntéza - zrychlená regenerace svalových vláken po výkonu.
 
WHEY PROTEIN HIGH = SYROVÁTKOVÝ PROTEINOVÝ KONCENTRÁT
 
>>> VYSOKÝ OBSAH BCAA
>>> NASTARTOVÁNÍ PROTEOSYNTÉZY
>>> SKVĚLÁ CHUŤ
>>> SKVĚLE SE ROZMÍCHÁVÁ - ŽÁDNÉ HRUDKY
 
Zaměření doplňku:
 
- Podpora regenerace po silovém i vytrvalostním výkonu
- Běh, cyklisticka, triatlon, ...
- Fitness, funkční trénink, kulturistika
 
Skvělý pro vytrvalostní sporty.
 
 
Balení: 700 g
 
Dávkování: Smíchejte 35 g (dvě zarovnané odměrky) s 200 ml vody. Konzumujte kdykoli během dne.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Konzumujte maximálně 3 dávky denně.  Může obsahovat stopy lepku a vajec. Pro zcela přesné odměření dávky použijte váhu. Produkt je balen na hmotnost, ne na počet dávek. 
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 35 g
 Energetická hodnota
 1506 kJ / 356 kcal
 527 kJ / 125 kcal
 Tuky
 5,1 g
 1,8 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 2,7 g
 0,9 g
 Sacharidy
 18 g
 6,1 g
     z toho cukry
 9,6 g
 3,4 g
 Bílkoviny
 60 g
 21 g
 Sůl
 1,5 g
 0,51 g
*35 g odpovídá jedné dávce. Balení obsahuje 20 dávek.
 
 
Složení: syrovátkový proteinový koncentrát 80 %, kakaový prášek 15 %, přírodní aroma, zahušťovadlo celulózová guma, mořská sůl, protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo sukralóza, emulgátor sójový lecitin, Bacillus coagulans (Lactospore®).