VITAMIN E 100 mg
 
Doplněk stravy.
 
- Vitamín E (D-α-tokoferyl-sukcinát)
- 100 mg v 1 kapsli
- Antioxidant
 
Vitamín E je důležitý antioxidant rozpustný v tucích. Vitamín E Nutriworks je ve formě D-α-tokoferyl-sukcinátu, biologicky dobře využitelné formě. Vitamín E lze doporučit při jakékoli zátěži či náročném období, kdy narůstá oxidační stres.
 
Povolená zdravotní tvrzení dle nařízení komise (EU) č. 432/2012:
 
- Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Antioxidační složku
- Podporu při zátěži
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 60 kapslí (30 g)
 
Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně.
 
Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. 
 

 
 Aktivní látky:
 1 kapsle (% RHP*)
 Vitamín E
 100 mg (833 %)
*referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: plnidlo mikrokrystalická celulóza, D-α-tokoferyl-sukcinát (vitamín E), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý).