UBIQUINONE Q10 100 mg
 
Doplněk stravy.
 
- Koenzym Q10 (ubichinon)
- 100 mg v 1 kapsli
- Vitamín B2 (riboflavin)
- Vitamín B3 (niacin)
- Vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý)
- Vitamín B6 (nikotinamid)
- Energetický metabolismus
- Oxidativní stres
 
Koenzym Q10 je látka podobná vitamínu, která má vlastnosti související s tvorbou energie ve formě ATP v mitochondriích - energetických centrech buněk. Vitamíny skupiny B mají taktéž vlastnosti související s energetickým metabolismem, ale s jeho jinou částí - přijímáním živin ze stravy. Doplněk Ubichinon Q10 je tak komplexní podpora využitelná pro sportující populaci i pro každy den, kdy chceme podpořit energetickou hladinu. Koenzym Q10 má rovněž vlastnosti související s oxidativním stresem, pro sport neméně důležitou oblastí - při náročné fyzické aktivitě v těle oxidativní stres výrazně narůstá.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
- Čistá forma
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Energetický metabolismus
- Oxidativní stres
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 90 kapslí (47 g)
 
Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 1 kapsli (% RHP)*
 Koenzym Q10
 100 mg
 Vitamín B2 (riboflavin)
 1,4 mg (100 %)
 Vitamín B3 (niacin)
 16 mg (100 %)
 Vitamín B6 
 1,4 mg (100 %)
 Kyselina pantothenová
 6 mg (100 %)
*RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: Maltodextrin (z kukuřice), ubichinon, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin.