STRONG GINSENG
 
Doplněk stravy.
 
- Extrakt z ženšenu pravého (Panax ginseng)
- Adaptogen a metabolický optimizér
- Výkon a energie
- Posílení obranného štítu
 
Ženšen pravý je jeden z nejoblíbenějších adaptogenů - zlepšuje schopnost těla zvládat vysokou zátěž fyzické i psychické povahy. Hodí se pro fitness komunitu i pro jedince se stresovým zaměstnáním.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantní forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Adaptogenní účinky
- Podporu při vysoké zátěži
 
Značka NutriWorks
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 60 kapslí (30 g)
 
Dávkování: Berte 1 kapsli denně.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Není doporučeno pro osoby s vysokým krevním tlakem nebo poruchou srážlivosti krve.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 Extrakt z kořene ženšenu
 100 mg
     z toho ginsenosidy
 20 mg
 
 
Složení: maltodextrin (z kukuřice), extrakt z kořene ženšenu (Panax ginseng), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý).