STRONG CURCUMIN PIPERINE
 
Doplněk stravy.
 
- Kurkumin s přidaným piperinem
- 475 mg kurkuminu v 1 kapsli
- Oxidativní stres
- Hlavní bioaktivní složka kurkumy
 
Kurkumin je považovaný za nejdůležitější kurkuminoid, typ látek obsažených v kurkumě, díky kterým se o ní mluví jako o nejdůležitější rostlině na světě. Kurkumin má velmi silné vlastnosti související s oxidativním stresem, s detoxikací a harmonizací organizmu. Jeho účinek je užitečný například při silně namáhaných kloubech a při problémech souvisejících s náročnou sportovní aktivitou.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Oxidativní stres
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
Balení: 90 kapslí (68 g)
 
Dávkování: 1 kapsle denně. Balení obsahuje 90 dávek.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 1 kapsle
 Extrakt z kurkumy
 500 mg
     z toho kurkumin
 475 mg
 Extrakt z černého pepře
 5 mg
     z toho piperin
 4,75 mg
 
 
Složení: extrakt z kurkumy (Curcuma longa radix), obal kapsle (hydroxypropyl methylcelulóza), protispékavá látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), extrakt z černého pepře (Piper nigrum fructus).