SPORT COLLAGEN WORX
 
Doplněk stravy v prášku.
 
- Hydrolyzovaný hovězí kolagen
- Kolagen s vysokým obsahem volných peptidů
- Podpora svalového a pohybového aparátu
 
Kolagen je bílkovina tvořící stavební kámen svalové hmoty, šlach, vazů, kůže, chrupavek, nehtů, vlasů a dalších tkání. Pravidelné doplňování je vhodné kombinovat s klasickými zdroji proteinů a aminokyselin.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
- Čistá forma
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Pohybový aparát
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 250 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 8-16 g (1-2 odměrky) s 200 ml vody. Můžete také zamíchat do jogurtu, kaše, nebo oblíbeného smoothie. 
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vyrobeno v továrně, kde se zpracovává mléko, sója, vejce a oves. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. 
 

 
 Aktivní látky:
 v 8 g*
 v 16 g
 Hydrolyzovaný kolagen
 8 g
 16 g
     z toho protein
 7,4 g
 14,8 g
*1 dávka odpovídá 8 g. Balení obsahuje 31 dávek.
 
 
Složení: Hydrolyzovaný kolagen (hovězí).