SELENIUM 100 µg
 
Doplněk stravy.
 
- 100 µg selenu v 1 kapsli
- Důležitý stopový prvek
- Stavební složka glutathionu
 
Selen je důležitý stopový minerál s mnoha vlastnostmi. Tou nejdůležitější je jeho antioxidační potenciál - funguje jako stavební prvek glutathion peroxidázy, jednoho z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Zároveň má vlastnosti související s buňkami vystavenými oxidativními stresu. Výborně se tak hodí při náročné sportovní aktivitě, kdy oxidativní stres významně narůstá.
 

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu při zátěži
- Antioxidační složku
 
Značka NutriWorks
 

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 
Balení: 90 kapslí (36 g)
 
Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 1 kapsle (% RHP*)
 Selen
 100 µg (182 %)
*% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: maltodextrin (z kukuřice), plnidlo mikrokrystalická celulóza, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý), seleničitan sodný (selen).