PRE-WORKOUT
 
Doplněk stravy se sladidlem. S obsahem kofeinu (72 mg/ 20 g dávka). Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 
7složkový předtréninkový komplex se syrovátkovým izolátem a yerba maté.
 
Pre-Workout není další obyčejný pre-workout. Výrazně oddaluje únavu tím, že dodává tělu už před tréninkem bílkoviny (syrovátkový izolát) a aminokyseliny (L-glutamin, L-leucin, beta-alanin, L-arginin-alfa-ketoglutarát 2:1) a kromě toho obsahuje výtažky z Yerba Maté a ženšenu podporující fyzický výkon a koncentraci. Yerba maté narozdíl od čistého kofeinu povzbuzuje po delší dobu a plynuleji a navíc zlepšuje soustředění, což je klíčové u mnoha druhů sportu. Nepřichází také nepříjemný útlum typický například pro kávu.
 
 
Pre-workout v bodech:
 
- Extrakt z Yerba Maté - přírodní zdroj kofeinu, který povzbuzuje, zlepšuje koncentraci a zvyšuje metabolickou aktivitu, čímž napomáhá spalování tuků.
- Energie po celou dobu tréninku - Na rozdíl od syntetických energizérů se kofein v Yerba Maté uvolňuje postupně, což znamená delší trvání energie.
- Ochrana svalů - obsahuje syrovátkový proteinový izolát, který poskytuje rychle stravitelné bílkoviny nezbytné pro regeneraci a růst svalů.
- Pomocník pro regeneraci - L-glutamin a L-leucin podporují regeneraci svalů, zvyšují syntézu bílkovin a pomáhají udržovat svalovou hmotu.
- Oxidativní stres - ženšen podporuje celkovou vitalitu a pomáhá proti únavě
- Umožňuje intenzivnější trénink - Beta-alanin a L-arginin zlepšují vytrvalost a snižují svalovou únavu, což umožňuje delší a intenzivnější trénink
- Nejkvalitnější suroviny - bílkoviny používané k výrobě Pre-Workout pocházejí z Evropské Unie a jejich kvalita je přísně kontrolována
 
Proč Voxberg?
 
- Prémiová slovenská značka 
- Přímý výrobce - vlastní vývoj a výzkum
- Reschers Food Innovations - spolupráce s prestižními institucemi
- Nejnovější vědecké poznatky v praxi
- IFS certifikace a autorizace
- Kontrola celého výrobního procesu
- Využití surovin s nejvyšším ratingem
 
 
 
Balení: 480 g
 
Dávkování: 20 g prášku (1 odměrku) smíchejte s 200 - 250 ml vody (doporučuje se studená), protřepejte minimálně po dobu 15 až 20 sekund a vypijte. Balení obsahuje 24 dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro fenylketonuriky. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některé z látek uvedených ve složení produktu. Nezapomínejte na význam pestré a vyvážené stravy. Může obsahovat lepek, vejce, sóju, sezam, arašídy a skořápkové plody.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 20 g*
 Energetická hodnota
 983 kJ / 231 kcal
 197 kJ / 46 kcal
 Tuky
 <0,5 g
 <0,5 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,1 g
 <0,1 g
 Sacharidy
 0,6 g
 <0,5 g
     z toho cukry
 <0,5 g
 <0,5 g
 Bílkoviny
 57 g
 11,4 g
 Sůl
 0,6 g
 0,12 g
 Obsah esenciálních aminokyselin
 ve 100 g
 ve 20 g*
 L-glutamin
 12750 mg
 2550 mg
 L-leucin
 15348 mg
 3070 mg
 Beta alanin
 10221 mg
 2044 mg
 L-arginin-alfa-ketoglutarát
 8957 mg
 1791 mg
 Yerba Mate extrakt z listů (Ilex Paraguariensis)
 1791 mg
 358 mg
     z toho kofein
 358 mg
 72 mg
 Ženšen extrakt z kořene (Panax Ginseng C.A. Meyer)
 487 mg
 97 mg
     z toho gynsenosidy
 97 mg
 19 mg
*20 g - odpovídá jedné dávce (odměrce)
 
 
Složení: syrovátkový bílkovinný izolát, L-glutamin, L-leucin, beta-alanin, L-arginin-alfa-ketoglutarát 2:1, kyselina: kyselina citrónová, yerba mate (Ilex paraguariensis, extrakt z listů) (20% obsahu kofeinu), přírodní aroma, mletá kurkuma, ženšen (Panax ginseng, extrakt z kořene) (20% obsahu ginsenosidů), protispékavá látka: oxid křemičitý; sladidlo: sukraloza.