MULTI DIGEST
 
Doplněk stravy.
 
- Všestranná podpora trávení
- Betain hydrochlorid
- Extrakt z artyčoku
- Extrakt z kořene zázvoru
- Enzymy Digezyme®
- Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
- Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
- NORDBO = kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost
 

Špatné trávení může mít více příčin, proto doplněk Multi Digest obsahuje látky zaměřené na různé oblasti. Betain hydrochlorid souvisí s tvorbou žaludeční kyseliny, vlastnosti artyčoku souvisí s tvorbou trávících enzymů, zázvor má na zažívací trakt povzbuzující efekt a směs Digezyme® dodává pět enzymů nezbytných pro to, aby vůbec mohlo vstřebávání přijatých živin fungovat.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Podporu trávení

Certifikát I´m Vegan garantuje, že produkt je 100% rostlinného původu.

O certifikátu
 
1.Djurens Rätt vznikla v roce 1882 a nyní je švédskou vedoucí organizací v oblasti ochrany zvířat. Jde o politicky nezávislou organizaci, která se zaměřuje na zvýšení ochrany zvířat v domácím i mezinárodním měřítku.
 
2.Produkty s označením I'm Vegan musí být 100% rostlinné. Je u nich zakázáno testování na zvířatech a nesmí být použity žádné živočišné složky nebo živočišné deriváty.
 
3.Značka musí pro udělení certifikátu doložit veškerou dokumentaci, aby byl 100% prověřen původ produktu.
 
Švédská značka NORDBO založena na kvalitě, udržitelnosti a etické odpovědnosti. Spojuje severskou tradici a kvalitu.
 
O značce Nordbo
 
NORDBO je švédská značka, jejíž filozofie je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices). Pro papírové obaly je použitý recyklovaný papír FSC (Forest Stewardship Council).
 
Značka NORDBO inovuje vývoj klasických doplňků lepšími způsoby.
 
NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích:
 
1. Kvalita a klinicky prověřené zdroje
2. Udržitelnost a etická odpovědnost
 
 Produkty NORDBO jsou vyrobené maximálním možným ohledem na životní prostředí.
 
Produkty Nordbo jsou vyrobené s maximálním možným ohledem na životní prostředí. Při jejich výrobě je dbáno na udržitelnou produkci, co nejmenší stopu CO2 a na užití recyklovatelných materiálů - produkty jsou zabalené v krabičkách z recyklovaného papíru. Nordbo se zároveň snaží užívat co nejméně plastu a různých nadbytečných reklamních předmětů. Naopak se snaží o minimalismus a střídmost. Na prvním místě je 100% kvalita produktu, ne agresivní marketing.
 
 
Balení: 60 kapslí (51,5 g)
 
Dávkování: 1-3 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Balení obsahuje 20-60 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunce. Vhodné pro vegany. Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 ve 3 kapslích
 Betain hydrochlorid
 300 mg
 900 mg
 Extrakt z artyčoku
 150 mg
 450 mg
 Extrakt ze zázvoru
 150 mg
 450 mg
     z toho gingerol
 7,5 mg
 22,5 mg
 Digezyme®
 75 mg
 225 mg
 
 
Složení: betain hydrochlorid, extrakt z artyčoku (Cynara scolymus L.), extrakt z kořene zázvoru (Zingiber officinale), Digezyme® (v jedné kapsli: amyláza 1800 DU, proteáza 450 PC, laktáza 300 ALU, lipáza 15 FIP, celuláza 82,5 CU).