LIPOSOMAL Vitamin C 1000 mg 100 ml
 
Tekutý doplněk stravy s obsahem lipozomálního vitamínu C, se sladidly.
 
- Lipozomální vitamín C v tekuté formě
- Slazený maltitolem a steviol-glykosidy
- Vysoce efektivní transport vitamínu C
- Vysoká biodostupnost
- Efektivní suplementace
 
Liposomalní Vitamín C Nutrislim představuje velmi efektivní transport vitamínu C do buněk. Vitamín C je tu zapouzdřen do lipozomů vytvořených z čistých fosfolipidů. Ty tvoří mikroskopické pouzdérko naplněné vodou, ve kterém je rozpuštěná účinná látka, v tomto případě vitamín C. Lipozom při průchodu trávícím traktem zůstává neporušený, zároveň se díky své molekulární struktuře vstřebává do mízního systému, kudy hrudním mízovodem putuje do krevního řečiště a následně k buňce. Klasické doplňky stravy putují nejdříve přes játra, kde je jich část odbouraná a až zbylé množství se dostává do krve. Lipozomy oproti tomu putují k buňce přímou cestou a s výrazně menšími ztrátami. Poslední krok, kdy lipozomy těží ze své unikátní struktury, je přímo buňka. Fosfolipidová vrstva lipozomu je totiž přirozeně schopna sloučit se s buněčnou stěnou, díky čemuž dochází ke snadnému transportu vitamínu přímo do buňky.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Efektivní doplnění vitamínu C

 

Balení: 100 ml
 
Dávkování: 5 ml denně (1 čajovou lžičku) přidejte do sklenice vody nebo džusu. Před použitím protřepejte. Balení obsahuje 20 dávek.
 
Upozornění: Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 měsíců. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu do 25°C, v suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření. Nevhodné pro těhotné a kojící.
 

 
 Výživové údaje:
 5 ml* (RHP**)
 Vitamín C
 1000 mg (1250 %)
*5 ml odpovídá denní dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: voda, zvlhčovadlo glycerol, vitamín C (L-askorbát sodný, kyselina L-askorbová), emulgátor slunečnicový lecitin, sladidla (sirup maltitol, steviol-glykosidy), zahušťovadlo xanthanová guma, antioxidant vitamín E (D-alfa-tokoferyl-acetát), citrónové aroma.