L-TYROSIN 500 mg
 
Doplněk stravy.
 
- L-tyrosin (500 mg v 1 kapsli)
- Nootropikum, posílení psychické kondice
- Zvýšení frustrační tolerance, oddálení vyčerpání
- Podpora silového i vytrvalostního sportu
- Podpora psychiky během dne
 
L-tyrosin je prekurzor dopaminu a noradrenalinu. Proč jej tedy užívat před nebo při fyzickém tréninku? Je to jednoduché - vyplavením těchto látek se zvýší chuť a nadšení do tréninku, zmírní se stres, oddálí se nástup vyčerpání, zvýší se frustrační tolerance a také se zlepší koncentrace. L-Tyrosin tak nepřímo, ale přitom efektivně zvyšuje tréninkové výsledky. Pro zmíněné vlastnosti jej lze samozřejmě užívat i pro podporu psychiky a a duševního výkonu kdykoli během dne.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Silový i vytrvalostní sport
- Fyzická kondice
- Psychická kondice
- Nootropikum
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 90 kapslí (67 g)
 
Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně. 
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 ve 2 kapslích
 L-tyrosin
 500 mg
 1000 mg
 
 
Složení: L-tyrosin, maltodextrin (z kukuřice), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý).