HYDROLYZED BEEF PROTEIN
 
Hydrolyzovaný hovězí protein. Prášek pro přípravu nápoje.
 
- Hydrolyzovaný hovězí protein
- 26 g bílkovin v 1 dávce
- Růst svalové hmoty
- Silový trénink
- Příchuť tropické ovoce
 
Hydrolyzed Beed Protein NutriWorks je chuťově vynikající a velmi dobře stravitelný hovězí proteinový prášek. Je určený pro každého, kdo chce posílit růst svalové hmoty a výsledky silového tréninku. Hodí se pro kulturistiku, funkční trénink i crossfit.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Růst svalové hmoty
- Silový trénink
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantní forma
 
Značka Nutriworks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena.
 
 
Balení: 500 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 30 g (cca 1 odměrku) s 3 dl šťávy nebo přidejte do smoothie nebo do jogurtu. Vhodné jako regenerační protein po cvičení.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a lepku. 
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 30 g*
 Energetická hodnota
 1645 kJ / 394 kcal
 493 kJ / 118 kcal
 Tuky
 1,6 g
 0,5 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,7 g
 0,2 g
 Sacharidy
 1 g
 0,3 g
     z toho cukry
 0,16 g
 0,05 g
 Bílkoviny 
 88 g
 26 g
 Sůl
 1,3 g
 0,4 g
 
 
Složení: Hydrolyzovaný hovězí protein, zvýrazňovač chuti glycin, aroma, sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo betanin.