EAA
 
Doplněk stravy se sladidlem.
 
9 esenciálních aminokyselin pro ochranu a tvorbu svalové hmoty.
 
EAA dodávají vašemu tělu esenciální aminokyseliny, které potřebujete pro svůj výkon a udržení svalové hmoty, a to tím nejefektivnějším možným způsobem. Jsou vhodné pro vegany, neobsahují žádný přidaný cukr a k jejich ochucení používáme pouze přírodní aromata. EAA představují ještě efektivnější formu regenerace než BCAA, jde o 9 esenciálních aminokyselin, které významným způsobem podporují svalová vlákna. Pro oddálení pocitu únavy, bolesti a prodloužení výkonu lze užívat už během výkonu.
 
 
EAA v bodech:
 
- 9 esenciálních aminokyselin - obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo syntetizovat a proto musí být dodávány potravou
- Chrání svalovou hmotu - EAA jsou nezbytné pro budování svalové hmoty, urychlení regenerace a ochranu svalové hmoty během redukčních diet.
- Nejkvalitnější suroviny - bílkoviny používané k výrobě EAA pocházejí převážně z Evropské Unie a jejich kvalita je přísně kontrolována.
- Chutná skvěle - na chuti našich výrobků nám opravdu záleží.
 
Proč Voxberg?
 
- Prémiová slovenská značka 
- Přímý výrobce - vlastní vývoj a výzkum
- Reschers Food Innovations - spolupráce s prestižními institucemi
- Nejnovější vědecké poznatky v praxi
- IFS certifikace a autorizace
- Kontrola celého výrobního procesu
- Využití surovin s nejvyšším ratingem
 
 
 
Balení: 495 g
 
Dávkování: 7,5 g prášku (1 odměrku), smíchejte s 300 ml vody (doporučuje se studená), promíchejte minimálně po dobu 15 - 20 sekund a vypijte. Balení obsahuje 66 dávek.
 
Upozornění: nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro fenylketonuriky. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některé z látek uvedených ve složení produktu. Nezapomínejte na význam pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může obsahovat lepek, vejce, sóju, sezam, arašídy a skořápkové plody.
 

 
 Aktivní složky:
 v 7,5 g*
 EAA
 4,7 g
     L-leucin
 1,58 g
     L-valin
 0,69 g
     L-lysin
 0,69 g
     L-fenylalanin
 0,57 g
     L-threonin
 0,47 g
     L-isoleucin
 0,28 g
     L-histidin
 0,22 g
     L-methionin
 0,16 g
     L-tryptofan
 0,06 g
*7,5 g odpovídá jedné dávce (1 odměrce)
 
 
Složení v 7,5 g: směs esenciálních aminokyselin (EAA) 4,7 g, vláknina z čekanky, přírodní aromata, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barvivo: karamel, sladidlo: sukralosa.