Prodejny ForActiv.cz - našim hlavním cílem není prodávat vše, co trh nabízí, našim hlavním cílem je nabídnout funkční řešení.

Filozofií našich prodejen je naprosto individuální a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Dáváme si opravdu záležet na kvalitním a odborném poradenství "šitém na míru", protože věříme, že se tento přístup vyplácí. Nejlepší zákazník, je pro nás spokojený zákazník a to v dlouhodobé perspektivě! Proto kromě funkčnosti produktů, klademe velký důraz na dlouhodobou podporu celkového zdraví organizmu.

Svou první prodejnu jsme otevřeli v Brně a u jejího zrodu stála myšlenka nabídnout nejen produkty, ale také znalosti a funkční řešení. Tohoto úkolu se úspěšně ujal jeden z našich prvních odborných poradců Igor Votava. Následně jsme v rámci stejného konceptu otevřeli prodejny v Plzni a Ostravě. I zde se o Vás postarají naši dobře proškolení odborní poradci.

Jen pro zajímavost: všechny buňky v lidském těle se vymění cca jednou za 7 let. Takže v případě, kdy přijímáte např. nekvalitní stimulátor plný složek nejasného původu, se neprojeví problém hned, ale naráz až po několika letech, "kdy se ucho utrhne". Naštěstí to stejné platí také opačným směrem: současný trh nabízí i produkty, které kromě podpory výkonu působí dlouhodobě jako podpora celkového zdraví organizmu. Přesně tyto produkty se snažíme vybírat a přednostně doporučovat v rámci našich značkových prodejen.