Kariéra

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na naši prodejnu fitness a zdravé výživy v Brně

Do naší společnosti ForActiv.cz, která již 20. rokem působí na českém trhu v oblasti sportovní a zdravé výživy, hledáme spolehlivého kolegu nebo kolegyni na prodejnu v Brně - Komárově.

Náplň práce:

- Odborné poradenství a prodej doplňkové výživy se zaměřením na zdraví a aktivní životní styl
- Příjem a naskladnění zboží
- Vyřizování maloobchodních i velkoobchodních objednávek

Požadujeme:

- Svědomitost, důslednost
- Samostatnost
- Zájem o obor a zkušenosti z oboru výhodou

- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- Práci v čistém a moderním prostředí
- Příjemný kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- Benefit karta
- Příspěvek na stravování a mnoho dalších benefitů

Informace o pozici:

- Místo výkonu práce: prodejna ForActiv.cz, Plotní 75, Brno
- Požadované vzdělání: Středoškolské

Benefity:

- Plně hrazené stravenky, Benefit karta, dovolená 5 týdnů, 3 x sick day, mimořádné letní a vánoční prémie, firemní akce
- Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
- Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
- Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Zájemci mohou posílat svůj životopis na email: hnilicova@foractiv.cz