CREATINE MONOHYDRATE CREAPURE®
 
Doplněk stravy se sladidlem.
 
Kreatin monohydrát Creapure®.
 
Zvyšuje sílu, posiluje svalovou hmotu a zkracuje dobu regenerace po intenzivním cvičení pomocí Creapure® - nejlepší suroviny na trhu. Kreatin monohydrát je prokazatelně účinný při zvyšování výkonu při krátkých, vysoce intenzivních cvičeních, takže je ideální pro silové a rychlostní disciplíny.
 
 
Creatine Monohydrate v bodech:
 
- Zvýšení fyzické výkonnosti
- Podpora růstu svalů - kreatin pomáhá zvyšovat objem svalových buněk, což vede k rychlejšímu růstu svalů a zlepšení celkové svalové síly.
- Zlepšení regenerace - umožňuje rychlejší obnovu ATP, který je hlavním zdrojem energie pro svalové kontrakce.
- Zvýšení energetických rezerv - kreatin zvyšuje množství fosfokreatinu ve svalech, což umožňuje rychlejší obnovu
- Podpora hydratace svalů - kreatin monohydrát může pomoci zvýšit retenci vody ve svalech, což vede k lepší hydrataci, zvětšení objemu a podpoře anabolických procesů
- Kreatin nejvyšší kvality - používáme výhradně kreatin Creapure®, který je nejlepší a nejčistší formou kreatinu na trhu
 
Proč Voxberg?
 
- Prémiová slovenská značka 
- Přímý výrobce - vlastní vývoj a výzkum
- Reschers Food Innovations - spolupráce s prestižními institucemi
- Nejnovější vědecké poznatky v praxi
- IFS certifikace a autorizace
- Kontrola celého výrobního procesu
- Využití surovin s nejvyšším ratingem
 
 
 
Balení: 500 g
 
Dávkování: 4 g prášku (1 odměrku) smíchejte se 100 - 200 ml vody (doporučuje se studená), promíchejte minimálně po dobu 15 až 20 sekund a vypijte.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro fenylketonuriky. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některé z látek uvedených ve složení produktu. Nezapomínejte na význam pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může obsahovat lepek, vejce, sóju, sezam, arašídy a skořápkové plody.
 
 

 
 Aktivní látky:
 ve 4 g*
 Kreatin monohydrát Creapure®
 3,8 g
*4 g odpovídají jedné dávce
 
 
Složení ve 4 g: kreatin monohydrát Creapure® 3,8 g, regulátor kyselosti: kyselina citronová, prášek z červené řepy, přírodní aroma, sladidlo: sukralosa.