Collagen  Pro Factors

Doplněk stravy

 

Collagen Pro Factors je pokročilý 100% rostlinný komplex, který dodává tělu 18 klíčových aminokyselin v přesném poměru, jaký je u lidského kolagenu typu 1. Aminokyseliny jsou rostlinného zdroje - vytvořené fermentací z ne-GMO kukuřice. Takto získané aminokyseliny je rovněž možné mít ve snadno rozpustném prášku, Collagen Pro Factors je tak snadno přidatelný do vody nebo libovolného studeného nápoje. Kolagen je hlavní strukturální bílkovina kůže, vlasů, nehtů, vazů a šlach. Předpokládá se, že produkce kolagenu v těle klesá po 30 roku věku a 50 % kolagenu je ztraceno v 50 letech. Collagen Pro Factors dodává všechny potřebné stavební látky, včetně probiotických kultur pro lepší vstřebatelnost a organickou formu vitamínu C, který se tvorby kolagenu v tělu zúčastní.

Stavební látky pro tvorbu kolagenu / 18 klíčových aminokyselin ve volných formách / Ve stejném poměru jako u lidského kolagenu typu 1 / Prospěšné kultury S. Thermophilus CUL68 / Vitamín C (askorbát hořečnatý) / Vhodné pro vegany a vegetariány / Kolagenové prekurzory

Obsažené složky: L-Alanin / L-Arginin HCI / Kyselina L-asparagová / Kyselina L-glutamová / L-Glycin / L-Histidin / L-Isoleucin / L-Leucin / L-Lysin HCI / L-Methionin / L-Prolin / L-Serin / L-Threonin / L-Tyrosin / L-Valin / L-Phenylalanin / L- Hydroxyprolin / L- Hydroxylysin / Kultury S. Thermophilus CUL68 / Vitamín C (askorbát hořečnatý)

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: intenzivní podpora tvorby kolagenu (kůže, vlasy, nehty, vazivový aparát)

 

 

 

Etické   doplňky stravy s přírodním srdcem 

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100 % aktivních látek a 0 % balastních aditivVýrobce garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt - spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Všechny produkty jsou sestaveny na základě odborných, recenzovaných studií a na základě receptur špičkových výživových specialistů. Upřednostňovány jsou takové složky, které jsou prokazatelně účinné při správném dávkování. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a žádná z použitých složek nebyla testována na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou maximální možné míře ekologické a 100% recyklovatelné.

 

Více než 25 let tradice a Královská pečeť kvality

Značka Viridian Nutrition je držitelem prestižní Královské pečeti kvality. The King's Awards for Enterprise, dříve známá jako The Queen's Awards for Enterprise, existuje už 57 let a je nejprestižnějším britským oceněním a pečetí pro nejlepší společnosti v oboru garantující maximální možné standardy. Ocenění je stvrzením cíle, který si rodinná firma Viridian vytyčila v roce 1999, kdy vznikla - nabízet nejlepší možné, efektivní, etické a čisté doplňky stravy. V současné době jich ve svém portfoliu má již více než 220, přičemž má spokojené zákazníky od Islandu až po Jižní Afriku.

 

Laskavý ke svému tělu, šetrný k celému světu

Viridian Nutrition je nezávislá rodinná značka. Věříme, že nosné hodnoty na kterých stojí naše fungování jsou stejně důležité jako složky, které tvoří naše doplňky výživy. Takže pokud říkáme „bez balastu“, máme na mysli také nezávislost a seriózní přístup k zákazníkovi. To znamená žádné tlaky investorů,  žádné zkratky,  žádné komerční výstřelky,  žádné testování na zvířatech a absolutně žádné kompromisy pro naše zdraví a zdraví naší planety. 

100 % aktivních složek Podpora lokálních producentů Netestováno na zvířatech

Produkty Viridian Nutrition obsahují 100 % čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Používáme pouze takové ingredience, které jsou nejen maximálně účinné a využitelné, ale také přirozené pro lidské tělo, životní prostředí a celou naši planetu.

Jednou z klíčových a nosných zásad Viridian Nutrition je podpora místních producentů, s nimiž má velmi korektní, dlouhodobé a férové vztahy. Viridian Nutrition tak garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu - od semínka až po finální produkt.

Viridian Nutrition spolupracuje s dodavateli, kteří splňují přísná kritéria a používají etické přísady, které nejsou testovány na zvířatech. Používáme suroviny, které jsou založeny na recenzovaných vědeckých studiích a pochází z nejlepších dostupných bioklimatických podmínek pro optimální účinek.

Bez GMO Bez ozařovaných složek Bez balastních aditiv

Geneticky modifikované organizmy a plodiny jsou nepřirozené. Vznikají primárně s cílem zvýšit celkový výnos a jsou produktem agrochemického průmyslu. V produktech Viridian nikdy žádné GMO složky nenajdete.

Ozařování potravin probíhá ionizujícím zářením (alfa, beta, gama, rentgenovými paprsky,…) – tedy radioaktivním zářením za účelem deaktivace obsažených enzymů a živých biokultur, což prodlužuje trvanlivost.

Žádná umělá sladidla, umělá barviva, pojiva, nebo konzervanty. Tyto tzv. pomocné látky jsou v mnoha produktech zastoupeny z komerčních důvodů – nikoli nutričních, nebo zdravotních. Vaše tělo je nepotřebuje.

 

Ekologické   balení 

Viridian Nutrition používá 100% recyklovatelné obaly. Základ tvoří skleněné lahvičky z takzvaného amber glass, které chrání obsah před světlem a teplem. Zároveň je lze recyklovat nebo použít znova. Tento typ skla je tzv. nekonečně recyklovatelný. Etiketa produktu je vyrobena z recyklovatelného materiálu se speciálním lepidlem, které se rozpouští v procesu recyklace. To umožňuje snadné oddělení etikety a skla, takže oba prvky lze recyklovat a znovu použít. Víčko na lahvičkách je z recyklovatelného hliníku.

V současné době probíhá postupná aktualizace a inovace obalů - u původní verze je produkt zabalen v průhledném těsnění z kukuřičného škrobu (bez obsahu plastů). V nové verzi je pod víčkem produktu použito těsnění proti neoprávněné manipulaci. V rámci nabídky se tak můžete přechodně setkat s oběma typy produktů - kvalita je samozřejmě identická. 

 

Balení: 150 g
 
Dávkování: 5 g (cca 1 vrchovatá čajová lžička) smíchejte se studeným nápojem své volby, míchejte 2 minuty do úplného rozpuštění. Balení obsahuje 30 dávek.
 
Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 

 
 Obsah látek:
 v 5 g* (% RHP)**
 Aminokyselinový komplex
 2500 mg
 prospěšná bakterie mléčného kvašení S. Thermophilus
 1,5 mld.
 L-askorbát hořečnatý poskytuje:
 344 mg
     Vitamín C
 250 mg (313 %)**
     Hořčík
 18 mg (4,8 %)**
*5 g - odpovídá jedné dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení v 5 g: aminokyselinový komplex 2500 mg (L-alanin, L-arginin hydrochlorid, kyselina asparagová, kyselina glutamová, glycin, L-histidin, L-isoleucin, L-leucin, L-lysin hydrochlorid, L-methionin, L-prolin, L-serin, L-threonin, L-tyrosin, L-valin, L-fenylalanin, hydroxyprolin, hydroxylysin), prospěšná bakterie mléčného kvašení S. Thermophilus 1,5 miliardy, L-askorbát hořečnatý 344 mg [poskytuje Vitamín C 250 mg (313 %*) a hořčík 18 mg (4,8 %*)]. *referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.