CLEAR PROTEIN
 
Doplněk stravy se sladidlem steviol-glykosid.
 
Lehký proteinový nápoj, který je svěží jako ovocná limonáda
 
Pokud vám ne vždy vyhovují těžké krémové proteinové nápoje, máme pro vás Clear Protein Orangefit. Clear Protein promění obyčejnou vodu v čerstvý proteinový nápoj a zároveň zachová lehkou vodovou konzistenci. A co je nejdůležitější - poskytne nejméně 11,5 g bílkoviny na dávku. Ideální pro uhašení žízně a získání potřebné dávky bílkovin. Clear Protein je zcela přírodní, veganský a kompletně bez syntetických aditiv. Stačí přidat vodu!
 
Rychlé a bezproblémové vstřebávání
 
Kdo by neměl rád limonádu? Clear Protein je lehký, ovocný a svěží jako letní drink. Přidáním menšího nebo většího množství vody můžete určit, jak moc sladký budete svůj proteinový drink chtít. Stejně jako u limonády. Clear Protein se hodí na uhašení žízně během tréninku a nebo kdykoli během dne.
 
Změna hry
 
Clear Protein možná není úplně první alternativou ke smetanovému proteinovému koktejlu, ale je určitě nejchutnější a nejpřirozenější. Podobné nápoje mají často hutnou pěnu a chutnají velmi hořce. Aby zamaskovaly špatnou chuť, jsou časté také extrémně sladké. V Orangefit se snažíme o dokonalost, proto jsme strávili celý rok prací na chuti a konzistenci Clear Proteinu. A povedlo se! Našli jsme perfektní kombinaci, kde hořká chuť mizí do pozadí.
 
Kompletní zdroj bílkovin - enzymaticky hydrolyzovaný protein z hrachu
 
Když ochutnáte Clear Protein, lze tomu těžko uvěřit, ale je to tak. Každá porce obsahuje 11,5 g bílkovin ve formě peptidů a všechny aminokyseliny, které tělo potřebuje. I v tomto nápoji je použitý kvalitní žlutý hrášek jako zdroj bílkoviny. Clear Protein je navíc velmi lehký pro zažívání, rychle se vstřebává, neobsahuje laktózu, lepek, sóju ani sukralózu.
 
Kompletní zdroj bílkovin  100% rostlinného původu.
 

Orangefit - Vytvořme zdravější svět !

  • 100% Rostlinné zdroje - prémiová kvalita
  • Udržitelný rozvoj - evropská produkce + přednostně evropské suroviny (uhlíková stopa)
  • Etický přístup - pro příští generace
  • Bez obsahu umělých sladidel a syntetických balastních složek
  • GMO free
  • 100% recyklovatelné obaly

Hydrolyzovaný hrachový protein.

Co Clear Protein obsahuje?
 
Hydrolyzovaný hrachový protein získaný ze žlutého hrachu, borůvkový prášek a steviol-glykosidy.
 

Orangefit chce vytvořit zdravější svět bez zbytečného přetěžování planety.

Orangefit - Let's Create A Fitter World

Nechme Orangefit, ať mluví sám za sebe: Začínali jsme v roce 2014 a už tehdy bylo jasné, že rostlinná sportovní výživa je naše cesta. Jenže veganské šejky, které byly v té době k dostání, chutnaly stejně špatně jako vypadaly, navíc cestovaly do Evropy přes půl světa. Tak jsme si dali odvážné předsevzetí, že rostlinnou sportovní výživu změníme a osvěžíme. V podstatě je to vše jednoduché: Naše hodnoty, určují náš cíl! Přejeme si, abyste se cítili fit a zdraví. A zdravou alternativu k živočišným produktům si může občas, pravidelně, nebo trvale dopřát každý, od sportovce přes astronauta až po vrabce domácího. To vše bez toho, aby to naši planetu zbytečně přetěžovalo. Orangefit chce vytvořit zdravější svět!

Orangefit B.V. , Edisonweg 4A,  Alkmaar , Nizozemsko (Made in EU)

Orangefit tvoří dostupnou prémiovou kvalitu.

Zamíchejte svět s Orangefit

Naši značkou se snažíme inspirovat jednotlivce i komunity ke zdravějšímu a k planetě ohleduplnějšímu životu. Ať se jedná o prestižní fitness a wellness kluby, špičková sportovní centra, nadšence zdravého životního stylu, komunitu veganů, nebo širší veřejnost obecně. Společně můžeme změnit zvyklosti a postarat se o to, aby na nás naše matka Země byla pyšná. Poděkují nám za to i naši chlupatí přátelé.

Nejlepší chuť ve městě

Nejdřív ze všeho platí, že se s našimi koktejly budete cítit fantasticky. Zapomeňte na živočišné proteiny a jejich pachuť. My jsme naše produkty vyvinuli k dokonalosti. Seznamte se s nejlepší chutí ve městě!

Nejlepší chuť ve  městě.

Snižujeme uhlíkovou stopu

Není to jen o 100% rostlinných zdrojích a vynechání zdrojů živočišných. Kde to je možné, používáme jako hlavní složky ingredience z Evropy a zde také své produkty vyrábíme. Tím se výrazně odlišujeme od tzv. globálních značek, jejichž zboží a suroviny cestují po celé zeměkouli.

Reduce - Recycle - Repeat

Součástí naší mise za ekologickou udržitelností je používání 100% recyklovatelých obalů. Sáčky od proteinových doplňků jsou často velmi obtížně recyklovatelné, protože je tvoří více druhů plastu, někdy dokonce i kov. Proto jsme se velice snažili a podařilo se nám vyrobit jednovrstvé obaly, které perfektně uchovávají obsah, nelámou se, a zároveň jdou velmi snadno recyklovat.

Jako součást udržitelnosti používáme recyklovatelné obaly.

Velcro - suché zipy

Naše obaly mají patentované suché zipy Velcro, které jednou provždy řeší problém s uzavíratelností. Po otevření lze sáček bez problémů zase vzduchotěsně uzavřít, což výrazně prodlužuje trvanlivost obsah, a zároveň chrání před jeho vysypáním. Užijte si pohodlí v užívání proteinu s našimi suchými zipy Velcro!

Opakovatelně uzavíratelný suchý zip Velcro.

 
 
Balení: 240 g
 
Dávkování: smíchejte v šejkru 16 g (cca 2 odměrky) s 350 - 400 ml studené vody. Balení obsahuje 15 dávek.
 
Upozornění: Po otevření sáček pečlivě uzavírejte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, arašídů a suchých skořápkových plodů.
 

 
 Aminokyselinový profil
 na 16 g*
 Alanin
 416 mg
 Arginin
 944 mg
 Kyselina asparagová
 752 mg
 Cystin
 1120 mg
 Kyselina glutamová
 1120 mg
 Glycin
 128 mg
 Histidin
 288 mg
 Isoleucin
 320 mg
 Leucin
 480 mg
 Lysin
 1536 mg
 Methionin
 304 mg
 Fenylalanin
 240 mg
 Prolin
 128 mg
 Serin
 176 mg
 Treonin
 224 mg
 Tryptofan
 224 mg
 Tyrosin
 416 mg
 Valin
 416 mg
 Výživové údaje:
 
 Energetická hodnota
 239 kJ / 57 kcal
 Tuky
 0,4 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,1 g
 Sacharidy
 1,8 g
     z toho cukry
 0,8 g
 Bílkoviny
 11,5 g
 Sůl
 0 g
*16 g odpovídá jedné dávce.
 
Složení: hydrolyzovaný hrachový protein, přírodní aroma, regulátor kyselosti kyselina citrónová, emulgátor slunečnicový lecitin, borůvkový prášek, sladidlo steviol-glykosidy, barvivo betanin.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.