CHILI CON CARNE MEAL (Rýže s fazolemi, zeleninou a mletým hovězím)
 
Dehydrované jídlo na cesty.
 
- Profesionální strava pro moderní treking
- Pro jakýkoli druh trekingu a turistiky
- Komplexní zdroj makronutrientů i mikronutrientů
- Přírodní složky
- Není třeba druhé nádoby, stačí zalít v sáčku horkou vodou
- Připraveno za 15 minut
- Bez lepku, bez palmového oleje, bez laktózy
- Vychází ze zkušeností s profesionální stravou pro armádu
- Leader dodává stravu pro Finské ozbrojené síly
 
Chutné a syté jídlo pro jakýkoli typ turistiky. Lze jej kompletně připravit v sáčku, stačí přidat vodu a na 15 minut zase uzavřít. Sáček je vodotěsný a hmyzutěsný, je vyrobený tak, aby nehrozilo pořezání. Jídlo si tak můžete vychutnat bez zbytečné dlouhé přípravy a mytí. pokrm je bez palmového oleje, bez lepku a bez laktózy. Je připravené z přírodních složek, má komplexní výživový profil - v jedné 550 g porci najdete 83 g sacharidů, 22 g bílkovin, 8,1 g vlákniny a také antioxidanty - alfa tokoferol a extrakt z rozmarýnu. Pokrm neobsahuje umělá sladila nebo glutamát.
 
LEADER OUTDOOR = PROFESIONÁLNÍ STRAVA PRO MODERNÍ TREKING
LEDAER OUTDOOR = VYCHÁZÍ ZE ZKUŠENOSTÍ SE STRAVOU PRO ARMÁDU
 
Leader Outdoor pro podporu optimálního výkonu a výdrže v náročném venkovním prostředí.
 
Leader Outdoor
 

Leader Outdoor je inovativní řada výživově vysoce hodnotných produktů určených pro podporu optimální výkonu a výdrže v náročném venkovním prostředí.  Při výrobě těchto produktů bylo využito zkušeností ze spolupráce s armádními složkami – značka Leader dodává klíčové části stravy pro finské ozbrojené síly.

Produkty Leader musely vyhovět náročným armádním požadavkům na špičkovou výživu, kterou je možné připravit během několika minut bez nutnosti další nádoby. Produkty Leader dodají všechny potřebné makronutrienty, jsou ve vodotěsném, odolném a lehkém balení, vyhovujícím všem nárokům moderního trekingu.

Produkty Leader vyhovují náročným armadním požadavkům na špičkovou výživu.

 
Balení: 150 g
 
Příprava: otevřete sáček v horní části. Ve spodní části od sebe odlepte jednotlivé strany sáčku tak, aby vzniklo stabilní dno. Do sáčku přidejte vařící vodu po rysku 10,5 (cca 4 dcl vody). Opatrně, ale řádně promíchejte vodu s produktem, v případě poklesu hladiny pod bod 10,5 přidejte vodu. Sáček uzavřete a nechte 15 minut stát. Otevřete sáček a znovu řádně promíchejte. Pro pohodlnější konzumaci odtrhněte horní část sáčku ve vyznačeném místě pod spojovacím páskem a ihned konzumujte.
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy sóji a mléka.
 

 
 Výživové údaje hotového jídla:
 100 g
 550 g (1 porce)
 Energetická hodnota
 478 kJ / 114 kcal
 2631 kJ / 626 kcal
 Tuky
 3,9 g
 21 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,5 g
 2,6 g
 Sacharidy
 15 g
 83 g
     z toho cukry
 2,1 g
 11 g
 Vláknina
 1,5 g
 8,1 g
 Bílkoviny
 3,9 g
 22 g
 Sůl
 0,76 g
 4,2 g
 
 
Složení: rýže 39 % (původ EU), rostlinný tuk v prášku (slunečnicový olej, glukózový sirup, modifikovaný škrob), předvařené hnědé fazole, krupice z pražených fava fazolí, vařené mleté hovězí maso 4 % (původ EU/ mimo EU), rajčatové kousky a rajčatový prášek, izolát hrachového proteinu, modifikovaný škrob, koření (koriandrové lístky, česnek, paprika, chilli, římský kmín, černý pepř, kajenský pepř), sůl, smažená cibulka (cibule, slunečnicový olej), kousky papriky, cukr, kousky mrkve, antioxidanty (alfa-tokoferol, extrakt z rozmarýnu), aroma, konzervant sorban draselný, barvivo amoniakový karamel.
 

 
Chili con carne - Rýže s fazolemi, zeleninou a mletým hovězím. Dehydrované jídlo na cesty.