BORON (Bór)
 
Doplněk stravy.
 
- Bór - nezbytný stopový minerál
- 3 mg na 1 kapsli
- Stav svalové hmoty
- Duševní výkon
- Stav kloubů a kostí
 
Vedle hlavních minerálů jako je sodík, hořčík, draslík, atd. existují také stopové prvky, přesněji stopové minerály, které tělo pro svůj chod vyžaduje v řádově menším množství, to však neznamená, že se bez nich neobejde. Jedním z nejdůležitějších stopových minerálů je bór, jehož vlastnosti souvisejí s činností mozku (proto se mu přezdívá brain food), duševním výkonem, motorickou kontrolou, stavem kloubů a kostí (metabolismus vápníku a vitamínu D), stavem a regenerací svalové hmoty, hladinou testosteronu a hladinou energie.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Stav svalové hmoty
- Duševní výkon
- Stav kloubů a kostí
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantní forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Značka Nutriworks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 120 kapslí (60 g)
 
Dávkování: Berte 1 kapsli 1x denně. Balení obsahuje 120 dávek. 
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli
 Bór
 3 mg
 
 
Složení: maltodextrin (z kukuřice), rostlinná kapsle (hydroxypropyl methylcelulóza), protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý), boritan sodný.