BCAA POWDER 2:1:1 - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy s BCAA a vitamínem C, se sladidlem.
 
- BCAA s citrónovou příchutí, slazené erythritolem a steviol-glykosidy
- L-leucin 50 %, L-isoleucin 25 %, L-valin 25 %
- Přidaný vitamín C (kyselina L-askorbová)
- Podpora regenerace a svalové hmoty
 
BCAA neboli aminokyseliny s rozvětveným řetězcem patří mezi tzv. esenciální aminokyseliny, tedy takové, které si tělo nedokáže samo syntetizovat a musí je přijímat ve stravě. Leucin, isoleucin a valin jsou tři aminokyseliny nezbytné pro proteosyntézu, tedy pro tvorbu bílkovin v buňce a následnému růstu či opravě tkání. Proto jsou BCAA nezbytným pomocníkem fitness komunity i dalších sportovních odvětví. Významně mohou pomoci i při spalování nadbytečného tuku, kdy je také můžeme využít jako pomoc při regeneraci po tréninku beze strachu z příjmu nadbytečných kalorií.
 
O značce Nature's Finest
 
Nature's Finest, oblíbená značka mladých zákazníků sociálních sítí, která se řídí jednoduchým pravidlem: nabízet cenově dostupné doplňky stravy. To vše v segmentu určeném pro širokou veřejnost a běžného uživatele. Adresa: Nutrisslim, d.o.o, Podsmreka 5L, 1356 Dobrava, Slovinsko. 
 
 
Balení: 200 g
 
Dávkování: smíchejte 7 g (2 odměrky) se sklenicí vody (250 ml). Dávkujte před nebo po tréninku. Balení obsahuje 28 dávek.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.
 

 
 Aktivní látky:
 na 7 g* (% RHP**)
 BCAA
 5000 mg
     L-leucin
 2500 mg
     L-Isoleucin
 1250 mg
     L-valin
 1250 mg
 Vitamín C
 406 mg (507 %)
*7 g - odpovídá jedné dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: BCAA (L-leucin 50 %, L-isoleucin 25 %, L-valin 25 %), sladidlo erythritol, citrónové aroma, vitamín C (kyselina L-askorbová), stabilizátor celulóza, sladidlo steviol-glykosidy.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.