APPLE-CINNAMON OAT PORRIDGE (Jablečno-skořicová ovesná kaše)
 
Dehydrované jídlo na cesty.
 
- Profesionální strava pro moderní treking
- Pro jakýkoli druh trekingu a turistiky
- Komplexní zdroj makronutrientů i mikronutrientů
- Přírodní složky
- Není třeba druhé nádoby, stačí zalít v sáčku horkou vodou
- Připraveno za 15 minut
- Bez palmového oleje
- Vychází ze zkušeností s profesionální stravou pro armádu
- Leader dodává stravu pro Finské ozbrojené síly
 
Chutné a syté jídlo pro jakýkoli typ turistiky. Lze jej kompletně připravit v sáčku, stačí přidat vodu a na 15 minut zase uzavřít. Sáček je vodotěsný a hmyzutěsný, je vyrobený tak, aby nehrozilo pořezání. Jídlo si tak můžete vychutnat bez zbytečné dlouhé přípravy a mytí. pokrm je bez palmového oleje, bez lepku a bez laktózy. Je připravené z přírodních složek, má komplexní výživový profil - v jedné 492 g porci najdete 77 g sacharidů, 21 g bílkovin, 8,5 g vlákniny a také antioxidanty - alfa tokoferol a extrakt z rozmarýnu. Pokrm neobsahuje umělá sladila nebo glutamát.
 
LEADER OUTDOOR = PROFESIONÁLNÍ STRAVA PRO MODERNÍ TREKING
LEDAER OUTDOOR = VYCHÁZÍ ZE ZKUŠENOSTÍ SE STRAVOU PRO ARMÁDU
 
Leader outdoor profesionální strava pro moderní treking. Vychází i ze zkušenosti se stravou pro armádu.
 
Leader Outdoor
 

Leader Outdoor je inovativní řada výživově vysoce hodnotných produktů určených pro podporu optimální výkonu a výdrže v náročném venkovním prostředí.  Při výrobě těchto produktů bylo využito zkušeností ze spolupráce s armádními složkami – značka Leader dodává klíčové části stravy pro finské ozbrojené síly.

Produkty Leader musely vyhovět náročným armádním požadavkům na špičkovou výživu, kterou je možné připravit během několika minut bez nutnosti další nádoby. Produkty Leader dodají všechny potřebné makronutrienty, jsou ve vodotěsném, odolném a lehkém balení, vyhovujícím všem nárokům moderního trekingu.

Vychází ze zkušenosti se stravou pro armádu.

 
Balení: 142 g
 
Příprava: otevřete sáček v horní části. Ve spodní části od sebe odlepte jednotlivé strany sáčku tak, aby vzniklo stabilní dno. Do sáčku přidejte vařící vodu po rysku 11,5 (cca 3,5 dcl vody). Opatrně, ale řádně promíchejte vodu s produktem, v případě poklesu hladiny pod bod 11,5 přidejte vodu. Sáček uzavřete a nechte 10 minut stát. Otevřete sáček a znovu řádně promíchejte. Pro pohodlnější konzumaci odtrhněte horní část sáčku ve vyznačeném místě pod spojovacím páskem a ihned konzumujte.
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy sóji, arašídů, ostatních skořápkových plodů a sezamu.
 

 
 Výživové údaje hotového jídla:
 100 g
 492 g (1 porce)
 Energetická hodnota
 515 kJ / 123 kcal
 2534 kJ / 604 kcal
 Tuky
 4,4 g
 22 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 0,5 g
 2,3 g
 Sacharidy
 16 g
 77 g
     z toho cukry
 3,6 g
 18 g
 Vláknina
 1,7 g
 8,5 g
 Bílkoviny
 4,2 g
 21 g
 Sůl
 0,25 g
 1,21 g
 
 
Složení: ovesné vločky (původ Finsko), rostlinný tuk v prášku (slunečnicový olej, glukózový sirup, aroma, modifikovaný škrob, protispékavá látka oxid křemičitý), jablečná šťáva v prášku 10 %, kaseinát vápenatý (z mléka), cukr, skořice, sůl, aroma, antioxidanty (alfa-tokoferol, extrakt z rozmarýnu), konzervant sorban draselný.
 

 
Jablečno-skořicová ovesná kaše. Dehydrované jídlo na cesty.