ALPHA LIPOIC ACID 500 mg
 
Doplněk stravy.
 
- Kyselina alfa-lipoová (ALA) - 500 mg v 1 kapsli
- Měď (glukonát měďnatý) - 1 mg v 1 kapsli
- Selen (seleničitan sodný) - 55 µg v 1 kapsli
- Velmi silná antioxidační směs
 
Kyselina alfa-lipoová je velmi speciální látka s vlastnostmi souvisejícími s oxidativním stresem. Kromě toho, že je sama antioxidantem, posiluje činnost jiných antioxidantů - vitamínů, glutathionu nebo koenzymu Q10. Navíc je rozpustná ve vodě i v tucích, působí tak všude po těle. Kromě toho má kyselina alfa-lipoová vlastnosti související s buněčnou energií, metabolickým syndromem a také acetylcholinem, řadí se tak i mezi nootropika.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Antioxidační složku
- Podporu při zátěži
- Detoxikaci
 
Značka NutriWorks
 
Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
 
 
Balení: 90 kapslí (73 g)
 
Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně. 
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. 
 

 
 Aktivní látky:
 v 1 kapsli (% RHP)*
 ve 2 kapslích (% RHP)*
 Kyselina alfa-lipoová (ALA)
 500 mg
 1000 mg
 Měď
 1 mg (100 %)
 2 mg (200 %)
 Selen
 55 µg (100 %)
 110 µg (200 %)
*- referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
 
Složení: Kyselina alfa-lipoová, maltodextrin (z kukuřice), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, glukonát měďnatý, protispékavá látka oxid křemičitý, seleničitan sodný.