PROTEIN DELIGHT
 
Proteinová tyčinka, s čokoládovou polevou. Bez lepku.
 
- Proteinová tyčinka
- Mléčný a hydrolyzovaný mléčný protein (původ EU)
- Syrovátkový a hydrolyzovaný syrovátkový protein (původ EU)
- Příchuť lískový ořech
- Prášek z lískových oříšků
- Vláknina z kořene čekanky
- Bez umělých sladidel, konzervantů a barviv
 
Tyčinka Protein Delight nemá svoje jméno náhodou. Pokud chcete tělu dopřát kvalitní protein a zároveň si opravdu pochutnat, s Protein Delight neuděláte chybu. Jemná chuť bílé čokolády a jahod vás potěší kdykoli během dne. A to kompletně bez umělých sladidel, konzervantů a barviv. Tyčinka je doplněná vlákninou z kořene čekanky pro posílení pocitu sytosti.
 
 
Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
 
 
Balení: 32 g
 
Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Může obsahovat stopy sóji, suchých skořápkových plodů, arašídů a sezamových semen.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 v 32 g*
 Energetická hodnota
 1605 kcal / 381 kJ
 513 kcal / 122 kJ
 Tuky
 11 g
 3,5 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 4,8 g
 1,5 g
 Sacharidy
 39 g
 12 g
     z toho cukry
 23 g
 7,4 g
 Vláknina
 5 g
 1,6 g
 Bílkoviny
 30 g
 9,6 g
 Sůl
 0,18 g
 0,06 g
*32 g - odpovídá jedné tyčince
 
 
Složení: Škrobový sirup, mléčný protein a hydrolyzovaný  mléčný protein v prášku (původ EU), syrovátkový protein a hydrolyzovaný syrovátkový protein (z mléka) (původ EU),  poleva s příchutí mléčné čokolády [cukr, rostlinný tuk palmový olej, mléko v prášku, kakaový prášek, emulgátor slunečnicový lecitin, aroma], fruktóza, vláknina z kořene čekanky inulin,  prášek z lískových oříšků (2,7 %, původ mimo EU), zvlhčovadlo glycerol, řepkový olej, kakaové máslo, emulgátor slunečnicový lecitin, příchutě, rýžová mouka, kakaový prášek.