PROMOUR SHAKE
 
- Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
- Proteinový mléčný nápoj s čokoládovou příchutí
- Mléčný proteinový izolát (původ EU) + sušené mléko bez tuku (původ Finsko)
- 22 g bílkoviny na 250 ml
- Bez umělých sladidel
- Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace
 

Mléčný proteinový nápoj Glamour potěší lahodnou chutí a vysokým obsahem proteinu - mléčného proteinového izolátu. Promour Shake je zcela bez laktózy a bez umělých sladidel. Potěší všechny milovníky čokolády stejně jako každého, kdo si chce pochutnat a zároveň tělu dodat kvalitní protein. Promour Shake je vyrobený ve Finsku.

Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu
Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem
Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace
Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem
Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu
Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity
 
O značce Leader
 
Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.
 
Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání - to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.
 
 
Balení: 250 ml
 
Upozornění: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě. Po otevření uchovávejte v lednici maximálně 4 dny. Podávejte chlazené. Před použitím protřepat.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 ml
 ve 250 ml
 Energetická hodnota
 370 kJ / 88 kcal
 925 kJ / 220 kcal
 Tuky
 1,6 g
 4 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 1 g
 2,4 g
 Sacharidy
 9,3 g
 23 g
     z toho cukry
 9 g
 23 g
 Bílkoviny
 8,7 g
 22 g
 Sůl
 0,13 g
 0,34 g
 Laktóza
 < 0,01 g
 < 0,01 g
 
 
Složení: voda, sušené mléko bez tuku (původ Finsko), mléčný proteinový izolát (původ EU), cukr, smetana, kakaový prášek, aroma, regulátor kyselosti citrát sodný, sůl, stabilizátory (karagenan, gellanová guma).
 

 
Mléčný proteinový nápoj (UHT), bez laktózy, s cukrem.