Představujeme novou značku Nutrisslim!

Nutrisslim je původem ze Slovinska, nabízí širokou škálu zdravých potravin a doplňků stravy.

 
Společnost Nutrisslim začala fungovat v roce 2010 jako licenční producent cereálií Montignac (Michel Montignac je celosvětově známý nutriční specialista). Od počátečních osmi druhů muesli se sortiment postupně rozšířil na širokou nabídku potravin v bio kvalitě – obiloviny, přírodní sladidla, luštěniny, ovoce, pomazánky, vločky, těstoviny a podobně, přičemž se vždy kladl důraz na soulad s principy stravování, které Michel Montignac sestavil, a které zafungovaly lidem po celém světě:
 
Ve zkratce - nevyhýbat se striktně sacharidům ani tukům, protože to vede ke zdravotním komplikacím a požadované odbourání tuku není trvalé, ale konzumovat přiměřené a kontrolované porce, zdroje sacharidů vybírat podle glykemického indexu, zatímco zdroje tuků podle efektu na organismus a zejména kardiovaskulární systém (některé prospívají, jiné naopak škodí). Dodržení těchto zásad vede nejen ke spálení nadbytečného tuku, ale také ke snížení rizika vzniku srdečních a mnoha dalších civilizačních chorob.
 
Nutrisslim se soustředí výhradně na zdravé a výživově hodnotné výrobky. Strikně se vyhýbá umělým dochucovadlům, sladidlům, konzervantům, chemickým reziduím a geneticky upravovaným plodinám. Nutrisslim také nakupuje přímo od lokálních pěstitelů všude po světě, což dovoluje zachovávat nejlepší možnou cenu, férový podíl pro obchodní partnery a také kontrolu nad kvalitou zboží.
 
Firma rovněž věří v principy RAW a BIO, usiluje také o co nejekonomičtější a nejekologičtější výrobu. Produkty značky Nutrisslim jsou vhodné pro profesionální i amatérské sportovce, vegany, vegetariány, diabetiky a pro každého, kdo si chce užít benefitů a chuti zdravých potravin.
 
 
 
 
 
 
 
 


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen