Petr Richter
Petr Richter je nadšenec do naturální kulturistiky a silového tréninku, kterému se věnuje už patnáct let. Má za sebou zkušenost práce osobního trenéra ve fitness, proto je zběhlý jak v technikách cvičení, tak v kvalitním způsobu stravování a suplementaci.

“Ke cvičení a způsobu života liftera a kulturisty mne přivedl strýc, který se mu pravidelně věnuje už třicet let. Podstata naší vize sportu je podobná přístupu k životu. Kázeň ve stravě, vzájemná podpora, vzdělávání, výzvy a pravidelnost. V životě je to stejné. Nepodvádět, neusnadňovat si cestu, stát čelem k problémům, nechat si naložit na záda a pokud vás tíha věcí či problémů dostane k zemi, musíte vstát – dřepy jako analogie k životu slouží přesně.

Vyznáváme naturální čistou cestu, milujeme vůni a zvuk železa, razíme techniky ze sedmdesátých let i současné moderní poznatky, ale vycházíme hlavně ze starých osvědčených přístupů. Když na nich vyrostli všichni ze "zlaté éry", tak to funguje i na nás. Sám cvičím pravidelně více než patnáct let, poslední rok se snažím o propagaci zdravého životního stylu a navrácení dobrého jména cvičení v posilovnách. Pracoval jsem jako trenér fitness v Gold´S GYM Brno kde od otevření pravidelně trénuji, a tady je taky můj druhý domov. Sleduji neustále techniky cvičení, lidi kolem sebe a těm, kteří stojí o radu, se snažím být nápomocný. Bez vidiny zisku, ale jen z chuti udělat něco pro sport, který mi toho tolik dal. Díky němu jsem se seznámil se svoji ženou a naučil se všemu dobrému, co ve mně je. Pokud tedy budete něco potřebovat, spojte se se mnou, nebo se jen zastavte v Gold´S GYM Brno mrknout, jak tam zase křičím u základních cviků a snažím se každý den překonat sám sebe.”

 

 

Doplňky, které používám:

 


 


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen