OK! WATER OUT - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy, se sladidlem.
 
- Funkční nápoj při zadržování přebytečné vody
- Odvodnění, regulace hmotnosti
- Urychluje pocení při fyzické aktivitě
- Extrakt z listů kopřivy, bezový extrakt
- Příchuť ananasu
- Slazeno steviol-glykosidy
 
Hledáte účinný doplněk s přírodními složkami pro odvodnění? Potřebujete posílit regulaci hmotnosti? OK!WaterOut vám pomůže s obojím! Extrakt z listů kopřivy a extrakt z bezu zvyšují pocení při fyzické aktivitě, což vede k odstranění přebytečné vody z organismu. OK!WaterOut tak pomáhá při zadržování vody a otocích.
 
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
 
Balení: 150 g
 
Dávkování: rozmíchejte 1x denně 10 g (2 odměrky) ve sklenici vody a vypijte. Pro přesné odměření použijte váhu. Balení obsahuje 15 denních dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl.
 

 
 Aktivní látky:
 v 10 g*
 Bezový extrakt
 100 mg
 Extrakt z listů kopřivy
 100 mg
*10 g odpovídá jedné denní dávce
 
 
Složení: maltodextrin, stabilizátor celulóza, přírodní ananasové aroma 1,5 %, extrakt z listů kopřivy (Urtica dioica), extrakt z květů bezu (Sambucus nigra I.), sladidlo steviol-glykosidy.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.