Objevte výhody superpotravin značky Purasana

V našem e-shopu nyní naleznete sortiment značky Purasana od belgické firmy Biovita NV. Tato renomovaná společnost byla založena v sedmdesátých letech a od té doby si vydobyla pověst výrobce, který vždy hledí na maximální možnou kvalitu svých produktů. Jejich naprostá většina má certifikaci BIO a všechny jsou zpracovávány co nejšetrněji kvůli zachování živin.

Vybrané superpotraviny značky Purasana jsou zpracovávány exkluzivní metodou sušení mrazem, která zaručuje zachování maximálního možného množství živin a bioaktivních frakcí. Jde o speciální šetrnou metodu, kdy je díky několika krokům potravina postupně sušena, včetně přechodové lázně v jablečném džusu, který těmto plodům dodává nezaměnitelnou svěžest a chuť. Součástí této nadstandardní procedury, jejímž cílem je zachování maximálního množství živin, je také následné použití ochranného filmu ze slunečnicového oleje (ekologické zemědělství), čímž je zabráněno nadměrnému vysychání produktu a ztrátě optimálních organoleptických vlastností.

A proč nemluvíme o potravinách ale o superpotravinách? Jednoduše díky vysokému množství živin, které obsahují, a díky blahodárným účinkům na lidský organismus. Na příklad baobab obsahuje 6x více vitamínů než pomeranče, 6x více antioxidantů než černý rybíz, 2x více vápníku než mléko, 6x více draslíku než banány, více železa než červené maso a více vláken než jablka, meruňky a banány. Chlorella, spirulina, zelený ječmen, zelená pšenice a kakao nemají konkurenci mezi antioxidanty, cukr z kokosového květu má lahodnou, přírodní chuť, ale díky nízkému glykemickému indexu nezpůsobuje silné výkyvy v hladině cukru v krvi, guarana je perfektním stimulantem s dlohodobým, rovnoměrně rozloženým účinkem, maca popdoruje duševní i fyzický výkon, camu camu zase pomáhá uklidňovat v období stresu. A všechny tyto superpotraviny obsahují spousty živin, které lidský organismus přímo využije. Žádný odpad, žadná zátěž v podobě aditiv nebo dochucovadel.Superpotraviny jsou ideální cestou, jak se začít zdravě stravovat. Nabydete díky nim více síly po fyzické i psychické stránce, nebudete se cítit unavení a získáte více pozitivní přístup, zbavíte tělo škodlivých látek a nebude vás už tolik přitahovat nezdravé jídlo, tabák a alkohol. Vaše strava se zlepší, ale ve skutečnosti budete jíst méně než předtím. A co nejdůležitější, začnete se cítit lépe.FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen