O nás

 

Táhneme za jeden provaz už více než 20 let!

 
Kdo jsme? Dali jsme se dohromady v roce 1998 a od té doby táhneme za jeden provaz. Tím provazem je sportovní a doplňková výživa, ale také inovace, kreativita, týmová spolupráce, optimizmus a radost ze života. Věříme, že každý člověk by měl na prvním místě více dávat než dostává. A tím více je dle našeho názoru (kromě jiného) lidská slušnost a pozitivní energie.
 
Majitelé společnosti:
 
Eva Hnilicová (spoluzakladatel a CEO) – zodpovídá za finance a chod celé společnosti.
Jiří Žižlavský (spoluzakladatel) – zodpovídá za sortiment a vizi společnosti.
Martin Střelec (spoluzakladatel) – zodpovídá za obchodní strategii společnosti.
 

 

Snažíme se dělat svoji práci slušně. Věříme, že je to správná cesta.

 
Společnost ForActiv.cz byla založena v Brně a kromě Česka exportujeme zboží i do dalších zemí střední a východní Evropy. Našim hlavním cílem je dělat svoji práci slušně. To znamená upřednostňovat zboží a služby v nejvyšší dostupné kvalitě. Věříme také, že nejlepší cestou k tomu je dlouhodobě vzdělávat nejen sebe, ale i našeho zákazníka. Toho se snažíme dosáhnout prostřednictvím našich prodejen v Brně, Plzni a Ostravě, ale také prostřednictvím našeho blogu a etického sdružení eFIA.cz (Etická Fitness Aliance).
 
V Praze a dalších městech České republiky, včetně okolních zemí, prodáváme zboží prostřednictvím sítě našich smluvních obchodních partnerů, které se snažíme pečlivě vybírat, protože jednou z našich nejdůležitějších priorit je kvalitní poradenství a seriózní přístup ke konečnému zákazníkovi. Většina nabízeného zboží je stále skladem a okamžitě k dispozici.
 

 

V hlavě nám leží nejen výkon, ale také zdraví.

 
Hlavním cílem pro výběr našich produktů je nejen inovace a maximální funkčnost, ale také vysoká kvalita a zdravotní nezávadnost použitých surovin. S maximálním důrazem na garanci kvality a čistoty surovin a jejich prověření nejen klinickými studiemi, ale také dlouhodobou bezproblémovou historií, preferuje naše společnost v současné době import a prodej produktů autorizovaných v rámci evropského trhu, a to v souladu s nejvyššími normami kvality (GMO free).
 
Přestože v naší nabídce naleznete produkty s minimalizovaným obsahem umělých sladidel a balastních aditiv, preferujeme produkty s obsahem sladidel přírodních a jejich podíl se snažíme neustále zvyšovat.

 

 

Značky, které exkluzivně zastupujeme pro vybrané země východní evropy:

 
 – REFLEX NUTRITION - www.reflex-nutrition.com
 – VIRIDIAN NUTRITION - www.viridian-nutrition.com
 – MYOTEC - www.myo-tec.com
 – GOOD-HEMP - www.goodhempnutrition.com
 – ENERGYBODY - www.energybody.de
 – PHD NUTRITION - www.phd-supplements.com
 – VEMOHERB - www.vemo-vsv.com
 – GRENADE - www.grenadefatburner.com
 – NUTRISSLIM www.nutrisslim.com
 – CENTONZE www.centonze-vini.com
 – MORNFLAKE www.mornflake.com
 – PURASANA www.purasana.be
 – VEGAN FITNESS www.vegan-fitness.cz
 – HIGH 5 NUTRITION www.highfive.co.uk
 – VITARGO www.vitargo.com
 
 

Naše projekty lze rozdělit do tří oblastí:

 
1. PERFORMANCE & HEALTH (SPORT) - kategorie produktů zaměřených přednostně na SPORT a FITNESS s následnou prioritou na ZDRAVÍ. www.foractiv.cz
 
2. HEALTH & PERFORMANCE (ZDRAVÍ) - kategorie produktů (bez umělých sladidel) zaměřených přednostně na ZDRAVÍ s následnou prioritou na AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL. www.green-market.cz
 
3. eFIA.cz (ETICKÁ FITNESS ALIANCE) – náš blog a etický kodex. www.efia.cz
 
 

Naše prodejny - nabízíme něco navíc

 

Filozofií našich prodejen je naprosto individuální a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Dáváme si opravdu záležet na kvalitním a odborném poradenství "šitém na míru", protože věříme, že se tento přístup vyplácí. Nejlepší zákazník, je pro nás spokojený zákazník a to v dlouhodobé perspektivě! Proto kromě funkčnosti produktů, klademe velký důraz na dlouhodobou podporu celkového zdraví organizmu.

 

Jen pro zajímavost: všechny buňky v lidském těle se vymění cca jednou za 7 let. Takže v případě, kdy přijímáte např. nekvalitní stimulátor plný složek nejasného původu, se neprojeví problém hned, ale naráz až po několika letech, "kdy se ucho utrhne". Naštěstí to stejné platí také opačným směrem:  současný trh nabízí i produkty, které kromě podpory výkonu působí dlouhodobě jako podpora celkového zdraví organizmu. Přesně tyto produkty se snažíme vybírat a přednostně doporučovat v rámci našich značkových prodejen.

 

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNOZvětšit mapu
 

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇZvětšit mapu
 
 
FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

 


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen