O firmě

Vítejte na stránkách společnosti ForActiv.cz, výhradního dovozce sportovní a doplňkové výživy s garantovanou kvalitou. Naše společnost byla založena v roce 2006 týmem zkušených odborníků s dlouholetou praxí a znalostí v oboru, a to jak v oblasti tuzemského, tak mezinárodního obchodu. Našim hlavním cílem je nabízet zboží a služby v nejvyšší možné kvalitě. Naše společnost je členem eFIA.cz (Etická Fitness Aliance). Zboží rozesíláme prostřednictvím centrálního, logistického centra (velkoobchod, přímý prodej-dobírka) a prostřednictvím našich kamenných prodejen v Brně, Plzni a Ostravě (přímý prodej, velkoobchod). V dalších městech České republiky, včetně okolních zemí, prodáváme zboží prostřednictvím sítě našich smluvních obchodních partnerů, které se snažíme pečlivě vybírat, protože jednou z našich nejdůležitějších priorit je kvalitní poradenství a seriózní přístup ke konečnému zákazníkovi. Většina nabízeného zboží je stále skladem a okamžitě k dispozici.

 
Značky, které exkluzivně zastupujeme pro vybrané země východní evropy:
 
 – REFLEX NUTRITION - www.reflex-nutrition.com
 – VIRIDIAN NUTRITION - www.viridian-nutrition.com
 – MYOTEC - www.myo-tec.com
 – GOOD-HEMP - www.goodhempnutrition.com
 – ENERGYBODY - www.energybody.de
 – PHD NUTRITION - www.phd-supplements.com
 – VEMOHERB - www.vemo-vsv.com
 – GRENADE - www.grenadefatburner.com
 – NUTRISSLIM www.nutrisslim.com
 – CENTONZE www.centonze-vini.com
 – MORNFLAKE www.mornflake.com
 – PURASANA www.purasana.be
 – VEGAN FITNESS www.vegan-fitness.cz
 
 
Naše projekty lze rozdělit do dvou oblastí:
  1. PERFORMANCE & HEALTH (VÝKON & ZDRAVÍ) - kategorie produktů zaměřených přednostně na sport a fitness (= výkon) s následnou prioritou na maximální čistotu (= zdraví).
  2. HEALTH & PERFORMANCE (ZDRAVÍ & VÝKON) - kategorie produktů zaměřených přednostně na rostlinný původ v nejvyšší kvalitě a čistotě (=zdraví) s následnou prioritou na aktivní životní styl (=výkon).
 
KATEGORIE PERFORMANCE & HEALTH
 
KATEGORIE HEALTH & PERFORMANCE

 
www.green-market.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                       
 

Naše filozofie:
 
Motto: "Výkon & zdraví v jednom balení"
 
Hlavním cílem pro výběr našich produktů je nejen inovace a maximální funkčnost, ale také vysoká kvalita a zdravotní nezávadnost použitých surovin. S maximálním důrazem na garanci kvality a čistoty surovin a jejich prověření klinickými studiemi, dále s ohledem na ochranu zdraví zákazníka, preferuje naše společnost v současné době import a prodej produktů vyrobených v rámci evropského trhu, a to v souladu s nejvyššími normami kvality. Důvodem této preference jsou mnohem tvrdší kriteria na kvalitu a schvalování jednotlivých značek sportovní  a doplňkové výživy v rámci EU. Preferujeme také produkty organického původu s minimem balastních aditiv, dále produkty, které nejsou geneticky modifikované a ozařované.

Upřednostňujeme KVALITU před "mass marketingem"
 
Hlavní parametr, který sledujeme, je poměr CENA/VÝKON, to znamená složení produktu, a to zejména vzhledem k prověření funkčnosti jednotlivých složek vědeckými studiemi a pozitivní zpětná vazba od zákazníků = funkční produkt. Opakem jsou tzv. mass marketingové produkty, kde prodává "lákavý obal, známá tvář a agresivní reklama". Upřednostňujeme produkty vyráběné v souladu s mezinárodně uznávanými normami kvality, produkty testované na obsah jednotlivých složek, popř. zakázaných a dopingových látek. Dokonalým příkladem z naší nabídky jsou značky Reflex Nutrition, Viridian Nutrition a MyoTec.

Naše prodejny - nabízíme "něco navíc"

Filozofií našich prodejen je naprosto individuální a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Dáváme si opravdu záležet na kvalitním a odborném poradenství "šitém na míru", protože věříme, že se tento přístup vyplácí. Nejlepší zákazník, je pro nás spokojený zákazník a to v dlouhodobé perspektivě! Proto kromě funkčnosti produktů, klademe velký důraz na dlouhodobou podporu celkového zdraví organizmu. Jen pro zajímavost: všechny buňky v lidském těle se vymění cca jednou za 7 let, takže v případě, kdy přijímáte např. nekvalitní stimulátor plný složek nejasného původu, problém se neprojeví hned, ale naráz až po několika letech "kdy se ucho utrhne". Naštěstí to stejné platí také opačným směrem:  současný trh nabízí i produkty, které kromě podpory výkonu působí dlouhodobě jako podpora celkového zdraví organizmu a duševní hamonie. Přesně tyto produkty se snažíme vybírat a exkluzivně nabízet v rámci našich značkových prodejen.

Naše prodejny nabízí dvě sekce:
 
- sekce číslo jedna nabízí kompletní sortiment ForActiv.cz - výběr renomovaných evropských značek
  v oblasti sport a fitness.
- sekce číslo dvě nabízí kompletní sortiment Green-market.cz - výběr renomovaných evropských značek
  v oblasti wellness, BIO, RAW a Organic.

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNOZvětšit mapu
 

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇZvětšit mapu
 
 
FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

 


Napište nám
Doporučte nás
FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, tel. +420 734 443 791, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen