Monika Musilová

 

Monika Musilová se nejdřívě věnovala různým pohybovým aktivitám, od karate až po gymnastiku, nakonec se však plně zaměřila na posilování. Pravidelně se mu věnuje od začátku studia na vysoké škole a postupem času dosáhla úrovně instruktora v oblasti tréninku i sportovní výživy, v níž se zaměřuje na "přírodní" cestu vyhýbající se jakýmkoli umělým doplňkům a aditivům. Od roku 2011 se také zúčastňuje profesionálních závodů v kategorii bodyfitness. Žije v Brně, pravidelně se s ní můžete setkávat na prodejně na Plotní 75. Spolu s Františkem Krčilem se coby "fitness modelka" věnuje i profesionálnímu fotografování - objevuje se jako tvář různých webů a reklam.

 
- Magisterský titul z oboru Molekulární a buněčná biologie
- Certifikovaná poradkyně pro výživu a suplementaci
- Certifikovaná instruktorka TRX, Gun-ex a funkčních tréninků
- Absolutní mistryně Moravy a Slezska 2014, 1. místo na Mistrovství Moravy a Slezska, 2. místo na Grand Prix Vyškov
 

 

     

 


 

Moje suplementace je nyní zaměřená na podporu kvalitního silového i kardio tréninku (ve formě celotělového HIIT). Cílem je zkvalitnit svalovou hmotu, zredukovat přebytečný tuk a vytvořit mnohem silnější střed těla (v minulosti jsem si zranila záda, s čímž budu bojovat zbytek života, ale vše beru jako výzvu učit se novým věcem a vnímat sílu svého těla nejenom v měřítku nazvedaných závaží).
 

Mezi mé nejoblíbenější suplementy, které nyní i používám patří:

 

Tvorba svalové hmoty a regenerace

 
EAA Myotec – v rámci podpory proteosyntézy a regenerace. Kapsle nebo i prášek mi naprosto vyhovují. Obrovské pozitivum pro mě je kvalitní zpracování a čisté složení bez umělých sladidel.
 
Pre-workout
 
Muscle Bomb Reflex bezkofeinová verze v kombinaci s práškem Maca od Nutrisslimu = Neuvěřitelně silná dvojka. Cítím se naprosto skvěle, po stránce emoční i fyzické. I po dvouhodinovém tréninku se mi nechce z fitka. Nerada užívám klasický kofein, nepiji kávu, pokud se nejedná o extrakt z kávy zelené. Proto mi vyhovuje maximálně právě prášek Maca. Přidávám si ji s radostí i do snídaně. A o Muscle bombu zřejmě netřeba mluvit, je prostě vynikající a naprosto dostačující. Velice kladně hodnotím složení, a to především absenci všech možných kombinací nekvalitních surovin nebo kombinací, po kterých jste sice maximálně nakopnutí na trénink, ale za to po tréninku máte zbytek dne pocit hypoglykémie a slabosti. Navíc bez aditiv a umělých sladidel typu aspartam, acesulfam nebo sukralóza (všem umělým sladidlům a barvivům se vyhýbám).
 
Bílkoviny
 
Protein vegan Sunwarrior nebo Vegan protein Myotec. Protein ale nepoužívám zcela pravidelně -přísun rostlinných i živočišných bílkovin mám dostatečně zajištěn stravou (bio krůtí, bio kuřecí, vejce, velice kvalitní novozélandské hovězí a jehněčí, ryby, krevety, luštěniny). Spíše tedy dle chuti nebo jako příjemná změna anebo jistota na cesty.
 
Podpora organismu
 
V této kategorii jednoznačně Tribulus Terrestris od Vemoherbu - kombinuji kapsle a prášek. Prášek popíjím během tréninku, kapsle doplňuji dle dávkování.
 
Zdroj omega
 
Krill olej Reflex – přesto že jím ryby, nedám na tento olej dopustit. Nikdy nevíte, jak kvalitní rybu máte na talíři, a jak kvalitní je tuk v rybě po jejím tepelném upravení. Krill olej je v kombinaci s velice silným antioxidantem astaxantinem, který současně brání i jeho oxidaci.
 
Celková regenerace a podpora
 
Curcumin Komplex Viridian a Thyroid komplex Viridian. První z doplňků je zaměřen obecněji, na celkovou podporu organismu, zatímco Thyroid Komplex cíleně doplňuje selen a jód, prvky důležité pro fungování štítné žlázy.
 
Klouby
 
Podporu kloubů a šlach beru velice vážně a proto se snažím pravidelně užívat nejlepší možné doplňky. Jakýkoliv pravidelný a náročný trénink je sice pro tělo pozitivní a velice přínosný, ale dává také našim kloubům bohužel docela dost zabrat . V tomto směru tedy padá volba na Joint Complex Viridian.
 
Adaptogeny
 
Ashwaghanda od Nutrisslimu pro zklidnění organismu po celém dni. Chuť je však trošku specifická a pro mě je to trošku boj:) Věřím ale a cítím pozitivní působení, proto si ji dávám denně.
 
Multivitamíny
 
Multivitamín Nexgen Pro pokud je potřeba. Jakmile cítím jakýkoliv náznak nachlazení, okamžitě si vezmu Nexgen. Samozřejmě si nachystám i moji oblíbenou kombinaci proti nachlazení: čerstvý zázvor, citron, med.
 
Soul Food Greens užívám denně převážně v době po tréninku. Především pro podporu alkalizace těla po tréninku (který tělo zakyseluje), také pro doplnění vitamínů a minerálů, pro podporu metabolismu a pro silné antioxidační vlastnosti. Často popíjím v kombinaci s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou.


FastCentrik – shop, internetový obchod, B2B, B2C

ForActiv.cz s.r.o., Plotní 75, 602 00 Brno, e-mail: info@foractiv.cz
© 2012 ForActiv.cz s.r.o, Grafika: MIDASWEB.eu


Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
JavaScript musí být povolen