L-GLUTAMINE
 
Doplněk stravy. CNP = originální sportovní výživa z Velké Británie s tradicí od roku 1998.
 
L-Glutamine = 100% L-glutamin ve formě instantního prášku. Potréninkový doplněk pro zlepšení tréninkových výsledků a posílení regenerace. Obsahuje L-Glutamin, aminokyselinu, která je stavebním blokem bílkovin a má potvrzené vlastnosti související se svalovou hmotou i zažívacím traktem.
 
 
Zaměření produktu:
 
- Svalová hmota
- Regenerace
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Budování svalové hmoty
- Potréninkovou regeneraci
- Zažívací trakt
- Hladinu amoniaku v těle
 
Hlavní benefity produktu:
 
- 100% čistý L-Glutamin
 
 
CNP PROFESSIONAL = ŠPIČKOVÁ KVALITA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 20 LET
 
CNP Professional je originální sportovní výživa z Manchesteru s tradicí od roku 1998. Dobré jméno značky je nerozlučně spjato se zakladatelem, britskou legendou Kerry Kaysem a nezávislou organizací producentů farmářského mléka First Milk (2000 nezávislých farmářů po celé Anglii, Skotsku a Walesu).  Kerry Kayes je bývalý britský kulturista, trenér a výživový specialista. Kayes pravidelně a dlouhodobě poskytuje cenné rady špičkovým sportovcům a klubům, ať se jedná o UFC, nebo špičkové týmy Premier League, rugby, cyklistické týmy a další.
 
Říká se, že pokud chcete něco udělat perfektně, obvykle to musíte udělat sami. Proto vyrábí v CNP Professional své vlastní výrobky „in-house“ a jako přímý výrobce jsou proto hrdí na vysokou kvalitu. Na rozdíl od jiných společností jsou schopni vyrobit téměř vše, co používáme, a to vždy podle našich vlastních náročných standardů. Produkty CNP jsou kompatibilní se Světovou antidopingovou agenturou (WADA) a jsou testovány společností LGC (dříve HFL Sport Science), jednou z nejuznávanějších nezávislých laboratoří pro dozor nad dopingem.
 
 
Balení: 500 g
 
Dávkování: dávku 5 g smíchejte s cca 2 dl vody, džusu nebo jiného oblíbeného nápoje v šejkru. Balení obsahuje 100 dávek. Doporučujeme užívat denně až 20 g, rozděleno do 4 jednotlivých porcí.
 
Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo přímé slunce a mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a lepku.
 

 
Složení: L-glutamin prášek 100 %