DETOX COFFEE - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu 124 mg/5 g. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 
- Instantní káva pro podporu očisty organismu
- Pro podporu spalování nadbytečného tuku
- S chlorellou, extraktem z ostropestřce a artyčoku
- Detox je první fází hubnutí
 
Detox Coffee obsahuje instantní kávu s přidanou chlorellou, ostropestřcem a artyčokem. První fází každého hubnutí by měla být detoxikace, kdy se z těla odplaví nežádoucí látky a zmírní se tak chuť na nezdravé jídlo.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Detox při spalování nadbytečného tuku
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

 

Balení: 125 g
 
Dávkování: 5 g (cca 1 čajová lžička) denně. Smíchejte s 200 ml vařící vody. Balení obsahuje 25 dávek.
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

 Výživové údaje:  v 5 g*
 Instantní káva  1000 mg
 Kofein  124 mg
 Chlorella  150 mg
 Extrakt z ostropestřce mariánského  100 mg
 Extrakt z artyčoku  12,5 mg

*5 g odpovídá jedné dávce

 

Složení: maltodextrin, instantní káva 20 %, prášek z chlorelly (Chlorella vulgaris), stabilizátor: celulóza, extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum L.), extrakt z artyčoku (Cynara scolymus L.).

 


 

Prášek pro přípravu nápoje. Instantní káva s chlorellou, s extraktem z ostropestřce a z artyčoku. S vysokým obsahem kofeinu v denní dávce (124 mg/5 g).