Carb Killa spread
 
Carb Killa Spread je tu! Po celosvětovém úspěchu proteinových tyčinek Carb Killa přichází i čokoládový proteinový krém s nízkým obsahem sacharidů a 20g proteinu na 100g. Oproti čokoládovým krémům, které jsou běžně dostupné, obsahuje o 87 % méně cukru.
 
Cark Killa Spread je dostupný ve třech příchutích – jemná mléčná čokoláda, bílá čokoládá plná křupavých kousků proteinového koláčku a lískový ořech s malými kousky oříšků. Carb Killa Spread můžete namazat na vaše oblíbené jídlo – například plačinky nebo toustový chléb – a nebo jíst přímo ze sklenice.
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Lahodná chuť a tři fantastické příchutě
- O 87 % méně cukru než běžné čokoládové krémy
- 20g proteinu na 100g
 
 
Balení: 360 g
 
Upozornění: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v lednici. Spotřebujte do 3 měsíců po otevření. Může obsahovat stopy sóji a suchých skořápkových plodů. Obsahuje polyoly, nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Olej na povrchu je přirozeným jevem, po otevření promíchejte.
 

 
Výživové údaje příchuť bílá čokoláda:
 
 
 100 g
 Energetická hodnota
 2135 kJ / 515 kcal
 Tuky
 36 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny
 9 g
 Sacharidy
 40 g
  Z toho cukry
 5,5 g
 Bílkoviny
 20 g
 Sůl
 0,32 g
 
 
Složení příchuť bílá čokoláda: rostlinný olej (řepkový, udržitelný palmový), sladidlo maltitol (32 %), syrovátkový proteinový koncentrát (22 %), sušené odstředěné mléko, křupinky (6 %)(pšeničná mouka, cukr, pšeničný slad, zvýrazňovač chuti hydrogenuhličitan sodný, emulgátor slunečnicový lecitin, sůl, vanilkové aroma), emulgátor slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma.
 

 
Proteinová pomazánka (zdroj bílkovin), se sladidlem.