BRONZE PRO - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!

Doplněk stravy se sladidlem steviol-glykosidy.

- Funkční nápoj pro posílení opálení
- 3 v 1 = trojí účinek pro co nejlepší výsledek
- Kolagen, beta-karoten (vitamín E), vitamín C, D-biotin a glukonát měďnatý
- Slazeno steviol-glykosidy, příchuť tropické ovoce
 
S Bronze Pro získáte lepší a silnější opálení. Beta-karoten a glukonát měďnatý pomáhají pokožce připravit se na sluneční paprsky a udržují ji déle opálenou, kolagen a d-biotin zlepšují její strukturu a vitamíny E a C potlačují oxidativní stres, takže chrání před poškozením. Účinek uvidíte doslova na vlastní kůži!
 
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
 
 
Balení: 125 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 5 g (cca 1 odměrka; pro přesné navážení doporučujeme použít váhu) ve sklenici (150 ml) vody a vypijte. Balení obsahuje 25 denních dávek. 
 
Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.
 

 

 Aktivní látky:
 v 5 g* (% RHP**)
 Kolagen
 1000 mg
 Beta karoten
 5 mg
 Vitamín C
 250 mg (312,5 %**)
 Biotin
 50 µg (100 %**)
 Měď
 1 mg (100 %**)
*5 g - odpovídá jedné dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: maltodextrin, kolagenový prášek, beta karoten, vitamín C (kyselina L-askorbová), tropické aroma, stabilizátor celulóza, sladidlo steviol-glykosidy, D-biotin, glukonát měďnatý.